Son Haberler
Anasayfa / En Yeniler / 10 Kadından Biri Evlenme Teklifi Ediyor

10 Kadından Biri Evlenme Teklifi Ediyor

Sevdiği erkekten evlilik teklifi almak her kadının hayalidir. Peki evlilik teklifini ille de erkekten beklemek mi gerekiyor? Bir kadın, sevdiği adama evlenme teklif edemez mi? İşte tüm bu soruların yanıtları…

10 Kadından biri teklif ediyor
Günümüzde kadınlar erkeklerle hayatın pek çok alanında eşitler. Zamanla roller değişti ve bu değişim ilişkilere de yansıdı. Artık hoşlandığı erkeğe karşı ilk adımı atan da kadın olabiliyor, ilişkide belirleyici olan da… Hepsi bu kadar değil… Yapılan araştırmalar, her 10 kadından 1’inin birlikte olduğu erkeğe evlenme teklifi ettiğini ortaya koyuyor.

Diz üstünde teklif beklemiyorlar
Yani kadınlar artık, yabancı filmlerde gördükleri diz üstünde yapılan evlilik tekliflerine eskisi kadar önem vermiyorlar. Gerekçesi ister sabırsızlık olsun, ister erkeği elinden kaçırma korkusu… Günümüzde kadınlar bu konuda annelerinden çok daha cesur.

Erkekler ne diyor?
Buna karşın, yine yapılan araştırmalar gösteriyor ki; erkekler kadınların kendilerine evlilik teklifi yapmasından rahatsız. Evlenmek istediklerini ancak bunu soran tarafın kendileri olması gerektiğini belirtiyorlar.

Ayrıca, evlilik teklifini eskiden beri erkeklerin yaptığını ve bunun da ellerinden alınmaması gerektiğini düşünüyorlar. Onlara göre, kadınlar da teklif anının keyfinden mahrum olmamalı ve sessizce o anı beklemeli.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*