Son Haberler
Anasayfa / Vitrinler / 2013 Atasay Alyans Modelleri

2013 Atasay Alyans Modelleri

Evlilik sürecinde gelin ve damat adaylarının önemli tercihlerinden biri de alyans seçimidir. Ömür boyu parmaklarında taşımayı planladıkları alyans modelini bulmak, 2013 Atasay Alyans Modelleri ile daha da artık kolaylaşıyor…

Değişik zevklere hitap eden çeşitlerin bulunduğu koleksiyonda kendinden desenli, taşlı ve ağırlıklı olarak yuvarlak formda alyanslar bulmak mümkündür. Alyanslar genelde son senelerde moda olan yeşil-beyaz altın veya da beyaz-sarı altın şeklinde tasarlanmıştır.

Çiftlerin isteğine göre alyanslar aynı modelde istedikleri altın rengiyle üretilebilmektedir. 2013 Atasay Alyans Modelleri oldukça şık ve modern görünüyor. Taşlı zarif modellerin yanında sıra daha kalın kendinden desenli ve gösterişli alyansları da bu koleksiyonda görüyoruz. 14 ayar altından yapılmış olan alyansların gramları modele göre değişmektedir. 2013 Atasay Alyans Modelleri arasında yumuşak kenarlı kare formda alyanslara da yer verilmiştir. Değişikliği seven çiftlerin tercih edebileceği bu modeller de parmakta oldukça zarif görünmektedir. Koleksiyonda göze çarpan bir modelde, çiftlerin ismi alyansın içine değildışına ve üst kısmına yazılabiliyor. Değişikliği seven çiftlerin tercih edebileceği şık bir model olduğunu söyliyebiliriz.

Özel tasarım pek çok model çiftleri bekliyor. Ömür boyu parmaklarında zevkle taşıyacakları pek çok modeli bu yeni koleksiyonda bulabilirsiniz. Yuvarlak formlu ve kullanışlı modelleri çiftler mutlaka görmeli ve son kararlarını öyle vermeliler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*