Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / 2013 Banyo Dekorasyon Modası

2013 Banyo Dekorasyon Modası

Yeni bir yıl ev dekorasyonunda da yepyeni değişiklikleri bayanlara sunmaktadır. Banyo dekorasyonu 2013’ün gelişi ile farklı tarzlara hitap eden değişikliklere kavuşmuştur. Banyo dekorasyonu, evin diğer tüm bölümleri gibi mutlak bir öneme sahiptir. Hatta zor bir günden arınmanın mekanı olan banyolar bu alemden dolayı farklı bir öneme de sahiptirler. Bu şekilde bir öneme sahip olması hem bir şıklık hem de iç açıcı bir kullanım sunması açısından banyo dekorasyonu son derece itina isteyen bir uğraştır.

Banyoda dekorasyonunda dikkat çeken ilk ayrıntı aynalardır. Bu sene banyo tasarımlarında boydan aynaların çokluğu dikkat çekmektedir. Yanlız küçük banyolar için pek uygun olmayan ayna ayrıntısını lavoba arkasında kullanmak en doğrusudur. Yine bu sene banyo aynalarında ahşap renkli ayna tasarımları ve amplike lambalar ile banyonuza değişik bir boyut kazandırabilirsiniz. Lavabo, konusunda ise özellikle bu sene derinlemesine duran lavabo kısımlarının yerine yukarıya yerleştirilen lavabolar şık bir fotoğraf vermektedir.

Son moda ayaklı küvetler ile adeta bir Fransız filminden bir banyo sahnesinin hissine kapılacaksınız. Otantik bir görüntü sunan ayaklı küvetler romantik bir görüntü sunmaktadır. Bu senenin banyo aksesuarlarında da dikkat çeken bir şıklık göze çarpmaktadır. Ayaklı havluluklar ile banyonuza değişik bir boyut kazandırabilirsiniz. Klasik banyo tarzının bir kenara itildiği bu senenin banyo tasarımları değişiklik isteyen bayanlar için tam bir biçilmiş kaftan vaziyeti sunmaktadır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*