Son Haberler
Anasayfa / Dekorasyon / 2013 Genç Odası Dekorasyonu

2013 Genç Odası Dekorasyonu

Çocukların büyüdüğü hakkında her anne ve babanın ne kadar zor ikna edildiği iyi bilinir. Her anne babanın gözünde evlatları hala küçük bir çocuktur. Oysaki ergenlik ile büyümeye başlayan çocuklarımız çoktan gençliğe adım atmış oluyorlar. Onlara ise bu anlamda verilebilecek en güzel hediyelerden biri, ona genç odası oluşturmaktır.

Genç odası oluştururken, zevkler tamamen odayı kullanacak kişiye bırakılmalıdır. İstediği renk paletleri ile odayı boyatabilir ve dilediği takımı seçebilir.

Genç odası alırken
Genç odası alırken dikkat edilecek ilk öncelik odanın boyutudur. Artık daha çok zaman geçirmeye başlanacak odada olabildiğince yaşam alanı bırakmak daha doğru olacaktır. Mümkünse bir köşe hobi alanı olabilir. Müzik ile uğraşılıyorsa ekipmanları olabilir veya da kitap okumayı seven bir kişinin odasında güzel bir kütüphane koyulabilir.

Bir diğer başka seçenek ise eğer odada yer müsait ise iki kişilik bir oturma grubu koyulması çok doğru bir tercih olabilir. Böylelikle de arkadaşlarını odada ağırlayabilir ve rahatlıkla ders çalışmalarını yürütebilirler. Ağırlıklı olarak renklerin konuştuğu genç odalar gözü yormayacak bir ışık sistemi ile de desteklenebilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*