Son Haberler
Anasayfa / Kültür Sanat / 91. Kitap Okuma Günleri

91. Kitap Okuma Günleri

Düşün Taşın Derneği, takipçileri ile birlikte yeni dünyaları keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak ve yeni ufuklara yol açmak için 91.Kitap Okuma Günleri’nde buluşuyor.

Düşün Taşın Derneği, takipçileri ile birlikte yeni dünyaları keşfetmek, farklı insanlar ile tanışmak ve yeni ufuklara yol açmak için 91. Kitap Okuma Günleri’nde buluşuyor. Düşün Taşın Derneği, 91. Kitap Okuma Günleri’nde “Markadaş” kitabının yazarı Feray Alpay’ı “Onur Konuğu” olarak ağırlayacak.

Uluslararası kurum ve kuruluşlara iletişim danışmanlığı hizmeti sunan, pazarlama iletişimi, markalaşma ve dijital PR konularında uzman Yazar Feray Alpay, 91. Kitap Okuma Günleri’nde İstanbul’da Düşün Taşın takipçileri ile sohbet edecek. 03 Mart Pazar günü İstanbul’da düzenlenecek olan etkinlik, 21 ildeki Düşün Taşın Derneği Üniversite Temsilcilerince düzenlenecek kitap okuma etkinlikleriyle birlikte eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Yeni ufuklara yelken açmak ve kitap üzerine sohbet etmek için Rumeli Hisarı Kahve Diyarı Cafe’de gerçekleştirilecek etkinliğe herkes katılabiliyor.

Kitabı paylaşan Dernek
12 Ocak 2010 tarihinde dernekleşen Düşün Taşın; sosyal sorumluluk ve sosyal girişimcilik üzerine projeler gerçekleştiren Türkiye’deki kitap okuma alışkanlığını ve sevgisini arttırmak amacıyla bugüne kadar 300 farklı etkinlik düzenlemiş olan bir Gençlik Oluşumu. Toplu Kitap Okuma Günü kavramını dünya literatürüne taşımak için gönüllü, genç ve büyük bir kitle ile çalışmalarına devam eden dernek,Türkiye’de herkesin haftada bir kitap bitirme hareketini yaygınlaştırmayı kendisine hedef ediniyor.

 

www.haberler.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*