Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Abdülhey dünya evine girdi

Abdülhey dünya evine girdi

Kurtlar Vadisi adlı televizyon dizisinde Abdülhey karakterini canlandıran Kenan Çoban, Denizli’de dünya evine girdi.

Denizli Polisevi’nde düzenlenen düğün törenine Kurtlar Vadisi dizisinin oyuncularından ‘Güllü’ karakterini canlandıran Erhan Ufak ve çok sayıda davetli katıldı. Düğünün gerçekleşeceği polisevine siyah bir ciple, korna çalarak gelen Kenan Çoban’ın oldukça sakin olması dikkat çekti.
Polisevi kapısında soruları cevaplandıran Kenan Çoban, “Horozlar Vadisi’nden değil, Denizli’den evleniyorum. Eşim Denizlili. Çok mutluyuz. Evlendik. Yeni bir hayatın başlangıcı, bir aile kurmaya karar vermiştik. Ve bu aileyi bugünden itibaren kuruyoruz” dedi. Kenan Çoban’ın eşi Dilek Özkan da çok mutlu olduğunu söyledi.

Kurtlar Vadisi’nin Güllü Erhan karakterini canlandıran Erhan Ufak da, nasip olduğunda kendisinin de evleneceğini söyledi. Denizli’den evlenip evlenmeyeceği sorusuna Erhan Ufak, “Bunlar nasip işleri. Abdülhey nasibini burada buldu. Biz de geldik buradan gelinimizi alıp gideceğiz. Necati Şaşmaz mazeret bildirerek gelmedi. İstanbul’da nikah olacak” diye konuştu.

Genç çift daha sonra düğünün yapılacağı havuz başına geçerken, içeriye basın mensupları alınmadı. Törene davetli erkeklerin bir çoğunun Kurtlar Vadisi dizisindeki gibi beyaz gömlek ve siyah takım elbise giydikleri görüldü.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*