Son Haberler
Anasayfa / Magazin / Ağzından Kaçırdı

Ağzından Kaçırdı

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultan Süleyman’ı oynayan Halit Ergenç, çocuk sorusuna yanıtını verdi…

”Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Sultan Süleyman’ı oynayan Halit Ergenç, ikinci çocuk için yeşil ışığını yaktı. Müdavimii olduğu Akmerkez’de gezen Ergenç, gazetecilere poz verdikten sonra ayaküstü sohbet etti.

Eşi Bergüzar Korel’in Karadayı dizisinde için şu dönem Ali’ye kardeş olmayacağını belirten Ergenç, ” Şu dönem ikimizde çalışıyoruz. Biz de Ali’ye kardeş istiyoruz, inşallah olur.” diyerek diziler bittikten sonra ikinci çocuk olabileceğini vurguladı.

Okan Gençleşti

Okan Yalabık’ın sakallarını kestiğini hatırlatılmasına Ergenç,” Çok gençleşmiş. Ben de dizi bitince hemen sakalları keseceğim. Yanlız sakalla ilgili hiçbir şikayetim yok. Sakallar aynı saç gibi hiç rahatsız etmiyor. Sakala özel bir uğraş vermiyorum.” dedi.

Diziyi Takip Ediyoruz

Nur Fettahoğlu ile Selma Ergeç’in son bölümde Sultan Süleyman ile Hürrem öpüşmesinden haberlerinin olmamasına Ergeç, ”Ben diziyi takip ediyorum. Yanlız Nur ve Selma da diziyi takip ediyorlardır. Dizimizde çok sahne var. Birde sahneleri çok karışık çekiyoruz o nedenden dolayı bazen başka oyuncu arkadaşlarımızın sahneleri takip edemiyoruz.

Dizi günleri de çekimde olduğumuz için görmemiş olabilirler. Yoksa dizilerini biliyorum.” şeklinde konuştu.

Takip Edilmemiz Mutlu Ediyor

Sırbistan’da ”Muhteşem Yüzyıl’a” dizisinin ilgiyle takip edilmesine Ergeç, ” Bazı ülkelerde inanılmaz takip ediliyorç Yunanistan’Da bu ülkelere dahildir. Bu haberlerde bizi çok mutlu ediyor.” dedi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*