Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

 

Sevgili Akrepler Salı günümüz, Ay-İkizler burcu seyriyle başlamakta. Saat 03:02 Ay-Mars, saat 13:39 Ay-Merkür görünüm etkileri altında, sizi rahatsız eden konular varsa, ben gayet akıllıca, dağılmadan, enine boyuna düşünmenizden yanayım.

Kimsenin kafanızı karıştırmasına izin vermeyin. Belirsizlik içeren konularda ise, netlik oluşana kadar yeni kararlardan kaçının. Peki kişi ne yapmalıdır? gerçekçi bir şekilde olan biteni ele alarak derinlemesine düşünmeye çalışılmalıdır. Bazı konuların düzene kavuşması, belli bir sisteme girmesi ve bundan sonrasında problem çıkarmaması için gerek ilişki gerek parasal ve gerekse mesleki konularda mantıklı hareket edilmelidir.

 

Kaldı ki İkizler burcunda ilerleyen Ay günlerinde, herkes biraz dağınık, fazla aceleci veya bugünkü görünümler nedeniyle tuhaf davranabilir. Bugünün bir başka etkisi, tek başınıza hareket etmenizin mümkün olmadığı durumlarla karşılaşmanıza neden oluşudur. İster maddi isterse manevi anlamda birilerine ihtiyacınız olabilir. Bu gibi durumlarda, güvenmediğiniz kişilerle işbirliğinde bulunmayın. Saat 20:47-20 Ocak saat 12:44 arasında Ay-boşluk etkisi altındayız.

Kendime geç kalmamak için, belki de bu kadar erken başladım hayata. Belki de bu yüzdendir, Her zaman umut vardır diyerek gülümsedim yarınlara. Biliyorum ki, kendiyle barışık olan, savaşmaz bir başkasıyla………..iremSU

 

Kendimizle ve dünya ile barışık bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

 

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*