Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 12:44 olana dek etkili Ay-boşluk süresince partnerinizle alakalı meseleler üzerinde sakin olmanızdır. Çünkü birbirinize ulaşmakta veya birbirinizi anlamakta güçlükler yaşayabilirsiniz. Parasal konularda bu saate dek, hesabınızı iyi yapınız. Bir yere havale mi göndereceksiniz. Takibinizi yapınız. Bir ödemeniz mi var. Gecikme yaşanmaması için önleminizi alınız. Birisiyle önemli bir meselede görüşmek mi istiyorsunuz. Bu saatler arasında randevulaşmayınız. Paranıza sahip çıkınız.

Saat 12:44 sonrası Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında, varmak istediğiniz hedef ve bu hedef için izlenmesi gereken yoldan eğer eminseniz gönlünüz gayet huzurludur. Eğer sorunlarınız varsa bunların kendiliğinden hallolmasını dilersiniz. Sezgileriniz bugün bir ışık gibi yolunuzu aydınlatır. Deneyim sahibi büyükler, alanında söz sahibi olan kişiler veya bilhassa sizin varmak istediğiniz yere çok önceden ulaşmış insanlardan öğrenebileceğiniz çok şey olabilir. Bu kişileri dikkatle dinlemeniz, başarısız sonuçlanabilecek zorlu deneyimlerden sizi koruyabilir. Bugün, eğitim, iş veya özel konularda danışmayı, soru sormayı, duygusal tepkilerde bulunmadan ilerlemeyi kabul ettiğiniz takdirde günü gayet başarılı değerlendirmeniz mümkündür.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm duygular ve düşüncelerin aynı rotada ilerlemesi anlamında. Kişi inandığının peşinden gitmeye, düşündüğünü uygulamaya hazırdır. Önüne çıkabilecek engellerin farkındadır ve ne olursa olsun pes etmemeye kararlıdır.

Saat 18:23 sonrası, emek sarfedilmeden, zaman harcanmadan hiçbir güzelliğin kıymetinin bilinmeyeceğinin farkındasınızdır. Sahip olduğunuz her şeyi koruma altına alabilirsiniz.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*