Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Boşluk süresi içinde, partneriniz kendisine yönelttiğiniz eleştirileri duymazdan gelebilir. Siz planlarınızdan bahsederken, o kendince durumları değerlendirebilir. Size göre bazı detaylar önemliyken o bunları bir baskı aracı olarak görebilir. Bu saatlerde size tavsiyem, ifade etmeye çalıştıklarınızı anlamak istemediğinde mesafenizi ılımlı bir şekilde korumanızdır.

Saat 15:02 itibariyle Terazi burcunda seyredecek Ay, ister partnerinizle alakalı, isterse ailenizi ilgilendiren konularda olsun farketmez, kimsenin üzerinize gelmesini istemezsiniz. Çünkü biliyorsunuz ki, huzursuzluk hem sağlığınızı hem de gelişiminizi olumsuz yönde etkiliyor. Seçkin bir hayat yaşamak, güzellikleri paylaşmak ihtiyacınız bugün oldukça yoğun. Bu enerji altında insan daha seçici olur. Sizin isteğiniz partnerinizin dürüst ve açık davranması. Aslında bunu, bütün insanlardan beklemektesiniz. Ancak tabii ki hayatı birlikte geçirmek istediğiniz kişinin tavrı çok önemli. Aranızda sorunlar varsa, bir an önce düzelsin istersiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu zayıflıklarımızı bize hatırlatarak, yaralarımızı iyileştirmek için uyarıcıdır. Aşk hayatımız, çocuklarımız, irade gücümüz, hayatı ele alış ve değerlendirme biçimimizi bugünlerde gözden geçirmemiz gerekecek. Çünkü aşk hayatınızda tek bir pürüz bile korku duymanıza yol açar. Eğer kendinden oldukça emin bir kişiyle beraberseniz ve bu insan size arzu ettiğiniz kadar değer vermiyorsa, bu sevgiyi elde etmek için gereğinden fazla fedakarlıkta bulunabilirsiniz. Çünkü sevgi sizin için gayet önemlidir. Yalnız kalmamak için böyle davranmak gerektiğini düşünürsünüz. Bir diğer konu, çocuğunuz sizi fazlasıyla yorabilir, üzebilir ancak gereğinden fazla iyi davranarak onun düzeleceğini umut edebilirsiniz. Eğer çocuğunuz olmuyorsa, çocuk sahibi olmak için yanıp tutuşursunuz. Eğer içinde bulunduğunuz şartlar nedeniyle anne ve baba olmanız ileride gerçekleşecekse, başka çocuklara sözgelimi yeğeninize, torununuza, komşunuzun çocuğuna veya minicik bir kediye, kuşa, köpeğe sahip çıkarak yüreğinizdeki sevgi ihtiyacını doyurmaya çalışırsınız. Bunu yapmadığınızda kendinizi zayıf hissedebilirsiniz. Bütün bu sıkıntıların birkaç gün içinde şifaya kavuşmasını ve rahatlamanızı diliyorum.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*