Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 10:37 olana dek, partnerinizle olan her türlü bağlantınızda, içinden bir türlü çıkamadığınız meselelerle ilgili olarak sakin olunuz. Bazen bir şeyleri düzeltmek pek kolay olmaz. Akışa bırakmak gerekir. Çözüm zamandır. Zamanın size güzellikler getireceğini düşününüz. Hala eski defterleri karıştırıyorsanız, günü huzurlu geçirmeniz zor olur.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığında tabii ki, biraz önce sözünü ettiğim eski defterler hiddetli bir şekilde açılmaya çalışabilir. Bu durum fazladan gerginlik olur ki, bunu yapmanızın size faydası yoktur. Önce şu soruya cevap vermenizde yarar var. Siz hala tutkuyla ona bağlı mısınız, eğer cevabınız evet ise, o zaman üzülmeyiniz. Sevgi her türlü güçlüğü yenmez mi. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, ilişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu, iç gözlem gücünüzü yükseltici, sezgilerinizi yükselticidir. Gayet faydalı buluyorum. Şefkat, duyarlılık, hoşgörü, sevgi, yaratıcılık gibi olguları öne çıkartıcı, aşkla buluşmanızı sağlayıcı, derinliklerinizde saklı duran güzelliklerin ortaya çıkmasında destekleyici bu kavuşumun sizlere olumlu yönde güzellikler getirmesini diliyorum. Çaresizlikleri, endişeleri, kafa karışıklığını, yetersizlik duygularınızı biraz da kendiniz çabalayarak, ideallerinize sahip çıkarak siz ortadan kaldırabilirsiniz. Her şeyde sende gizli derim daima. Evet bizde gizli.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*