Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 19:34 olana dek Ay boşluk etkisi devam ediyor. İlişkinizi gözden geçirerek nelerin düzeltilmesi gerektiğini veya ne yaparsanız daha huzurlu bir yaşam sürebilirsiniz bunları saptamanız lazımdır. Ancak belli bir memnuniyetsizlik, karmaşa ve duygusal kısıtlanmalar sizi rahatsız edebilir.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm faydalıdır. Güneş-Balık burcunda ilerlediği için, aşka canı yürekten bağlılığımızı işaret ediyor. Pluto ise Oğlak burcunda olduğundan, derinliklerimizde güce duyduğumuzun işareti. Hem aşkta hem etrafımızla olan ilişkimizde merhamet ve sevgi ilkesi çerçevesinde hareket edebiliriz. Uzun vadeli olanı isteriz ve aşkla büyümekten yana oluruz.

Saat 19:34 burcunuzda seyrine başlayan Ay etkisi altında, çelişkiler yaşamazsınız. Kendinizden oldukça eminsinizdir. Size göre insan göründüğü gibi olmalı ve olduğu gibi görünmeyi bilmelidir. Hatalarınıza, sevaplarınız gibi sahip çıkabilirsiniz.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, aşk hayatımızın köklendirmek, temelini güçlendirmek için şu günlerde yaşanan durumları ele almak ancak gerçekçi olmak lazım. Hem kopamıyoruz hem yapamıyoruz. Satürn geri hareketini sürdürüyor. Bize düşen bir daha enine boyuna durumları ele almak.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR,gönlünüzde MUTLULUK,dilinizde TAT,BİR GÜN DEĞİL,BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*