Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler cumartesi günümüz burcunuz üzerinde seyreden Ay etkisi altında başlıyor. ve Ayın tümü görünümleri, çevrenizdeki insanlar üzerinde sözel anlamda etkili olmanızı sağlıyor. Keskin cümleler kurarsınız. Bunun nedeni dikkat çekmek içindir. Başarıya odaklısınızdır. Çünkü amacınız güçlü görünmektir. Çekiciliğiniz size apayrı bir hava katabilir. Karşı cins özellikle partnerinizle olan ilişkinizde cinselliğinizi etkileme aracı olarak kullanabilirsiniz. Eğer ilişkinizde dengeler sarsılmışsa ve buna sebep karşı taraf ise, kıskançlık ve ele geçirme arzunuz daha da yoğunlaşır. Yani sizden uzak duruldukça ısrarla takip ederek avınızı ele geçirmeye çalışabilirsiniz.

Bugünkü görünümlerin tümü, sizi hem tutkulu yanlarınızla hem de kuvvetli olduğunuz konularda başarılı olabilmeniz adına itekleyicidir. Derinlikli olarak kendinizi, çevrenizi, kararlarınızı, şartlarınızı gözden geçirerek durduğunuz noktayı tam olarak tespit edebilirsiniz. Mücadeleden yanasınız. Ancak buna değecekse. İlişkinizde derinleşmek, güç dayanışmasında bulunmak, ısrar ederek ipi elinizde tutan taraf olmaya çalışmak bugün mümkün gözüküyor. Çalışma hayatınız başta olmak üzere, bireysel olarak kendinizi ortaya koymak istediğiniz her alanda bugün hırsınız oldukça yüksek. Tutkularınız öylesine yoğun ki, kendi gücünüzle baştan çıkmanız bile mümkün.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*