Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

 

Sevgili Akrepler Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Etrafınızla olan iletişiminiz ve girişimleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Ay boşlukta olduğu zamanlar hayati kararlar almak yerine eksiklerinizi tamamlamanız, sağ duyulu davranmanız gayet yararlıdır. Sıradan günlerde, tespit edilmesi mümkün olmayan bir çok detay boşluk etkisi altında göze çarpabilir. Hatta bu yüzden de yanlışlarınızı düzeltmek gayet kolaydır. Şöyle bir kendinizi gözden geçirdiğinizde gerçekçi saptamalarda bulunmanız mümkündür. Eğer dürüst bir yüzleşmede bulunursanız, kendinizi düzenleyebilirseniz hakikaten faydalı olduğunu görürsünüz.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk saatlerine denk geldiği için, amacımıza giden yol üzerindeki yavaşlamaları doğal sayalım. Öyle çabucak her şey pişmiş yemeye hazırmış gibi düşünmeyelim. Bir bakalım duruma ve gözlem altına alalım meseleleri. Aşk hayatımız, çalışma yaşamımız ve başkalarıyla olan her türlü paylaşımımızda aşırı vericilikten veya aşırı hassas düşünmekten ziyade olan bitene bakalım. Zaman faktörünü önemseyelim.

 

Saat 21:17 itibariyle Ay, Kova burcunda ilerlemeye başlarken, odak noktanızda eviniz ve aileniz baş sırayı alabilir. Birlikte yaşadığınız insanlarla olan temasınızı daha güçlü kılmanız, anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için istekli olmanız faydalıdır. Sorumluluklarınız konusunda özen göstermeli, size ihtiyaç duymaları halinde gereken desteği vermelisiniz. Bu enerji altında sabırsızlık ön plandadır. Değişim isteğinin yükselmesi fakat olanaklarınızın kısıtlı olması keyifsizlik yaratabilir. Bulunduğunuz ortamdaki kurallar sizi daraltabilir. Özgür olmak ihtiyacınız baskındır. Bu yüzden de üzerinizde denetim uygulanmasına tahammülünüz yoktur.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*