Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 04:42 Ay-Neptün görünümü, yeni haftanın ilk etkili enerjisi olup, aşk hayatımızı ilgilendiren meseleler yüzünden bazen de parasal konuları kafamıza takabileceğimizi gösteriyor. Gözümüze pek uyku girmemiş olabilir.

Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, yeni arayışların işaretçisi. Kendi yolumuzu bulmak istiyoruz. Hem parasal hem çalışma hayatımız hem de her alanda değişimin hayrımıza olmasını arzuluyoruz. Bazı kişilerle anlaşmakta zorlanıyoruz. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü,

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bir çok meseleye tarafsız bakmakta zorlanmamıza neden olabilir. Maddi konularda ve ilişki meselelerinde gerçek nedir veya ne değildir, iyice bir bakalım. Aceleci davranmayalım.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat tarihinden bu yana aşk hayatımız, çocuklarımız ve bir takım hayati konularda alınmış olan kararları tekrar hatırlatıyor. Ancak hiçbir şey tam olarak belli değil gibi. Onun için lütfen iki hafta kadar sabırlı olunuz. Ani kararlar veya iyimser yaklaşımlardan uzak durunuz.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, Temmuz ayından bu yana, aşk hayatımızı, finansal konuları, cinsel yaşamımızı ve başkalarıyla olan her türlü bağlantımızı bize hatırlatıyor. Bu görünüm yeni bir takım adımların atılmasına ön ayak olabilir. Ancak ben derim ki, iyice düşünün. Aceleyle kararlar vermeyin.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, maddi konularda ve aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde yanlış değerlendirmelerde bulunmamak için sakin olalım. Abartılı düşünmeyelim.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*