Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, ciddi düşünülmesi gereken meseleler açısından gayet yararlıdır. Ancak sağlığınıza özel önem veriniz. Vitaminlerinizi alınız, kendinizi sıcak tutunuz. Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınızla ilgili konularda güzel gelişmelerin işaretidir.

Saat 14:28 Ay-Uranüs zorlu görünümü, sizi denetim altına alan kişi ve durumlardan bir hayli sıkıldığınızın işaretçisi. Dışarıya karşı kendinizden emin bir kişi profili çizmenize rağmen, aslında düzeltemediğiniz bazı durumların sizi gerginleştirmesine sebep olabilir. İçinizdeki baskı ve isyan etme dürtüsü yoğundur. Hani deyim yerindeyse patlamaya hazır bir bomba gibisinizdir. Böyle olduğunda lütfen sağlığınızı düşünün ve hislerinizi bir kağıda yazarak, sevdiğiniz bir kişiyle konuşarak rahatlayınız.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşum etkisi altında kişi kendine ait sınırlarını korumaktan yana. Bazı ters giden durumları bile olgunlukla karşılayabilir veya böyle karşılaması doğru olur. Zaten hatasız ve önyargısız bir şekilde durum ve insanlara yanaşırsak biliniz ki, huzurunuz kaçmaz.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*