Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, aşk hayatımızı birebir ilgilendiren konular üzerinde ciddi ve uzun vadeli düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Görünüm her ne kadar olumlu olsa da, Merkür gerilediği için, ilişkimiz hakkında net olarak durumu görmemiz, anlamamız mümkün olmayabilir. Düşünmeden etmeden keskin kararlar vermeyelim veya rehavete kapılmayalım.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, aşk olgusunu hayatımızda, olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza oturtuyor. Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Sözlerimiz ve tavırlarımızla dışa karşı ne kadar güçlü olduğumuzu hissettirebiliriz. Merkür gerilediği için, yeni bir aşka adım atmak veya problemleriniz varsa ayrılmaya kalkışmak gibi keskin kararlardan uzak durmak lazım. Su gibi akışta kalınız. Maddi konular, yakın çevremizle olan ilişkimiz konularında da gözden geçirmelere devam edelim. Yeni bir şeye adım atmamız doğru olmayabilir. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*