Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle cumartesi gününe adım atacağız. Hangi konuda olursa olsun bireysel görüşlerimizden, isteklerimizden vazgeçmek niyetinde değiliz. Bizi baskı altına alan, mecbur bırakan şartlara göğüs germek zorunda olmadığımızı düşünebiliriz. Taviz vermekten yana değiliz. Biz anlaşılmak istiyoruz. Farklı bir çıkış yolu arıyoruz.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, parasal konularda ve ilişki meselelerinde aktif hareket etmek isteğimizi işaret ediyor. Para çok önemli bir çıkış yolu. Bunun için çıkarlarımızı kollamaktan yanayız. Başkaları nasıl kendini düşünüyorsa biz de bunu yapmamız gerektiğini biliyoruz.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, geleceğimiz ve güvencemize önem vermemizi sağlıyor. İlişkimizde bize uymayan durumları içimize atmak yerine, ifade etmeyi bilirsek, en azından bir değişim ve yenilenme imkanı bulabiliriz. Çünkü sustukça, içimize attıkça pürüzlerden kurtulmak mümkün olmuyor.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, aşk hayatınızı ilgilendiren konularda, aranızdaki paylaşımın ne kadar güçlü, kalıcı, doğru ve uzun vadeli olup olmadığını her manada gözden geçirmenin doğru olacağını söylüyor. Karşılıklı olarak birbirinizin haklarına saygı duyuyor musunuz. Eğer bitmiş bir ilişkiniz varsa ve siz bundan dolayı kendinizi rahatsız hissediyorsanız, kafanız dağınıksa durup bir daha yaşanmışlıkları gözden geçiriniz. Takıldığınız soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, hedeflerinizi ciddiyetle ele almanızı ancak ailevi ve duygusal meseleler üzerinde bir miktar sıkılmanıza neden olabilir.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*