Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

 

Sevgili Akrepler yeni haftamız saat 03:29 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında başlayacak. Sevgi, şefkat ve ılımlı duyguların esiriyiz. Kurallar ve kısıtlamalardan uzaklaşmak isteyeceğiz. Aşk hayatımızda romantik paylaşımlar, güzel ve huzur verici sözlerle günü geçirmek istiyoruz.Duygularımızın karşılık görmesini umuyoruz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn zorlu görünümünü biraz açmak isterim. Venüs Kova burcunda ilerliyor ve sizler sıkıntınızı, iş veya özel hayatınızla ilgili bir meseleyi dile getirdiğinizde ailenizin veya insanların size karşı anlayışlı olmasını istiyorsunuz. Düşüncelerinize önem verilmesini, kararlarınızın saygıyla karşılanmasını bekliyorsunuz. Eğer kendinizi huzur ve emniyette hissetmiyorsanız nerede olursanız olun baskı altına alınmış gibi hissedersiniz. İş, eş, para, aile konularında hassasiyet yüksektir. Kısıtlayıcı durumlar nedeniyle canınız sıkılabilir. Satürn Akrep burcunda ilerlediği için, yükünüz ağır, mücadeleniz yoğun. Hayat zorluyor olsa da, bu tünelden geçmek ve sorumluluklarınızın farkında olarak gayret göstermek durumundasınız. Ay sonundaki enerjiler size destektir. Temmuz ayı itibariyle yükünüz hafifler, ektiklerinizin karşılığını almaya başlarsınız. Üzülmeyin olur mu?

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, birlikteliğinize, desteklediğiniz insanlara veya sizi destekleyenlere, maddi ve manevi değerlerinize akıllı bir şekilde bakmanın önemini gösteriyor. Jüpiter-İkizler burcunda farkında bile olmadan rehavete kapılarak yanlış insanlara zaman harcamamıza yol açabilir. Onun içindir ki, maddi-manevi değerlerinizi iyi korumalı, aşk hayatınızla ilgili konularda da dikkatli olunuz. Saat 17:41 Ay-Pluto görünüm etkisiyle, partnerinizin size karşı hem dürüst hem de ılımlı davranmasını istersiniz. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisiyle, kendimizi suyun üstünde sakince, bazen taşların etrafından süzülerek akışa göre yol alan bir yaprağa benzetebiliriz Çatışmak, mücadele etmek, yorulmak istemeyiz. Yaşanan aşkın bu dünyanın kirliliklerinden uzak hatta içinde bulunduğunuz zorlukların bile ilacı olarak görebiliriz. Ancak ben derim ki, gerçekçi olmayı, ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeyi unutmayın. Şubat sonuna kadar sakin olun. Ondan sonrası kolay.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasındaki bu uzun boşluk etkisi altında, sizi birebir ilgilendiren konularda gerçekçi düşünmekte yarar görüyorum. Ancak bazen duygularımız bizi esir alır. Hiç değmeyecek kişi ve olaylar hakkında fazlasıyla iyi niyetli düşünürüz kimi zaman da dikkat etmemiz gereken noktaları es geçeriz. Bastığımız yeri bilemeyecek kadar zorlu bir dönem yaşıyorsak doğal olarak umutsuzluğa kapılabiliriz. Balık burcu geçişlerinde ise genel olarak bir iyimserlik hali mevcuttur. Boşluk etkisi, bağımlılıklarınızın esiri olmamıza nedendir. Eğer sorunlu bir ilişkiniz varsa, bunları çözüme kavuşturmak için mücadele etmek yerine tam tersine sevgilinize doğru çekilebilirsiniz. Şikayet ettiğiniz noktalar gözünüzde önemsiz hale gelir. Romantizm, bağımlılık duygusu sizi farklı bir dünyaya götürür. Gerçekçi düşünmeye çalışmalısınız.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*