Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler Salı gününe, saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyoruz. Bu etki altında sınırlar azalıyor, sevgi birliği öne çıkıyor ve aşk olmazsa olmazımız olarak gönül tahtımıza kuruluyor. Aşkın bizi ne kadar beslediğini ve büyüttüğünü hissediyoruz. Sözlerimiz ve tavırlarımızla dışa karşı ne kadar güçlü olduğumuzu hissettirebiliriz. Sizi üzdüklerini sananlar, yanıldıklarını yakın bir zamanda anlayabilirler. Bundan şüpheniz olmasın. Ay, gün boyu boşlukta olacağı için, doğaldır ki hassasiyetimiz yüksek. Net bir karar vermekte zorlanabiliriz. Hatta vermememizde yarar var diyelim. En altta tüm burçlar için bir paragraf yayınladım. 28 Şubat tarihindeki etkiler sizi şifalandırıcıdır. Onun için bugün hayatı ve aşkı kendi akışı içinde değerlendirelim.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, aşk hayatımızı birebir ilgilendiren konular üzerinde ciddi ve uzun vadeli düşünmemiz gerektiğini işaret ediyor. Görünüm her ne kadar olumlu olsa da, Ay, gün boyu boşlukta ilerleyeceği için, bizim de bir ilişki hakkında son kararı vermemiz, uygulamamız yanlış olacaktır. Zaten alttaki paragrafta tüm burçlara olduğu gibi size de birkaç tarihten bahsettim. Ki bunların içinde 28 Şubat tarihi gayet olumludur. Bekleyelim ve görelim derim.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*