Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler yeni gün, Ay-Koç burcu geçişiyle başlıyor. İlişkilerde özellikle dikkatli olmamızı gerektiriyor. Sağlığımıza önem verelim. Çabuk sinirlenmek, anlayışsız davranmak, bize uymayan bir durumla karşılaştığımızda tepki göstermek mümkündür. Kendi kendimize kararlar almaya kalkışmayalım. İşimizdeki kurallara gerekirse riayet edelim. Kural dışı veya sert davranan kişilere karşı da gözümüzü dört açalım.

Saat 15:05 Ay-Uranüs kavuşumu, aktif hareket etmenizi sağlayıcıdır. Bulunduğunuz alana yenilikler getirmek istersiniz. Bazen kendi kendinize, -Neden bu kadar sinirliyim, neden her şeye karşı bu denli tahammülsüzüm diye sorabilirsiniz. Aslında bunların nedeni, istediğiniz gibi bir yaşam sürdürmüyor oluşunuzdur. Kısıtlanmaktan hiç hoşlanmazsınız.

Saat 16:00 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, tarafsız düşünmekte zorlandığınızı gösterir. Anlam veremediğiniz meselelerin bir an önce aydınlığa kavuşmasını istersiniz. Kimsenin fikrini beğenmeyebilir, yaşamınızla ilgili kararlarınızı tek başına almanız gerektiğini düşünürsünüz.

Saat 23:34 Ay-Pluto görünümü baskın tarzda hareket etmenize neden olur. Ancak koşullar gereği tabii ki dikkatli olmakta yarar vardır. Güçlü olmak, gücünüzü kanıtlamak ve kabul ettirmekten bir hayli hoşlanabilirsiniz.

Beklentileriniz doğrultusunda güzel bir gün geçirmeniz dileğimle,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*