Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler saat 05:35-12:07 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Belirsizlik içeren her mesele sizi rahatsız edebilir. Anlamak, bilmek, müdahalede bulunmak istersiniz. Benzetme yerindeyse, gülün dikenlerinden kurtulmaya çalışırsınız. Ancak şartlarınız gereği katlanmanız gereken durumlar oluşursa içten içe öfkelenebilirsiniz. Ilımlı bir şekilde iletişimde bulunmak pek kolay değildir. Boşluk etkisi her burcun farklı alanlarında etkili olabileceğinden tabii ki öğleye kadar elden geldiğince sakin olmakta yarar vardır.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, huzur ve güvenin temini her anlamda kıymetlenir. Bu ilişkinizde de, iş hayatınızda da böyledir. Tutarsız ve hiçbir geleceği olmayan bir ilişki sizi tatmin etmez. Ay-Boğa burcunda gayet güçlüdür. Partnerinizden isteğiniz, size karşı dürüst davranması ancak ilişkinin bir ortaklık olduğu bilinciyle hareket edilmesidir. Bir taraf farklı düşünüyorsa diğer tarafın baskın olmaya çalışmaması gerekir.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, ilişkideki sorunların iyi niyetlilik, sevgi ve ılımlılık çerçevesi içinde ele alınmasını sağlar. Rahatlatıcı bir görünümdür. Kimsenin kimseyle tartışmaya niyeti yoktur. Bir nehir misali sakince akıp gideriz bu saatlerde.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimi, aşka bakış açınızı, hedeflerinizi, hayatı verimli kılabilmek adına düşündüklerinizi, planlarınızı ele almanızda size kararlılık gücü veriyor. Ben şunu istiyorum, bunu istemiyorum, bu gereksiz, şu gerekli diyerek bir yol belirlemeniz için, bu görünüm size yardımcı olacaktır. Dağılmadan, gereksiz yere zaman kaybetmeden, işinizi, gücünüzü, hayatınızı mutlaka uzun vadeli olacak şekilde düzenlemek lazım. Eğreti, hiçbir umut içermeyen, ciddi olmayan bir olgu içinde yer almamanız gerektiğini size hatırlatacaktır. Ben bu görünümü gayet faydalı buluyorum. Soruların kafanızın içinde cevapsız kalması yerine -Evet böyle olmalı diyerek bir yol belirlemenizde ışık olacaktır. Önümüzdeki Mart ortasında sağlık ve çalışma hayatınızla ilgili konular önemli hale gelecek. Şimdiden duruma iyi bakalım ki, olumlu yeniliklere yer açmamız kolay olsun.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*