Son Haberler

Akrep

Gezegeni : Pluto-Mars
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Kırmızı, siyah
Uğurlu Sayısı : 2, 4
Uğurlu Taş : Topaz
Uğurlu Gün : Salı

Sevgili Akrepler Cumartesi günümüz, Ay-Boğa burcu seyri altında başlamakta. Ay, sırasıyla saat 04:58 Chiron, saat 09:20 Pluto ve saat 10:13 de Mars ile olumlu görünüm yapacak. Bütün bu enerjiler, ilişkiniz ve kendinizi sorunların düzeltilmesi ve düzene sokulabilmesi anlamında etkiliyor. Çünkü Ay-Boğa burcu geçişlerinde huzur ve güvenlik olgusu son derece önemlidir. Eğer problem varsa ortaklaşa çözümlenmelidir. İlişkiniz yoksa, kendinize şöyle bir dışarıdan bakmanız faydalı olur. Güvenliğiniz, maddi konular, çevre değişimi, iş girişimleri veya genel anlamıyla dağılmadan, belli bir amaç bütünlüğü içinde hareket ediniz.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, başta aşk hayatımız olmak üzere, sorumluluklarımız anlamında etkili olup, bu konular üzerinde rahatlamaya, problemlerden uzak durup geleceğimizi şekillendirmeye duyduğumuz ihtiyacı işaret ediyor. Görünüm olumlu gibi dursa da, aşkı ele alış biçimimizi, ilişkimizi veya çocuklarımızla alakalı meseleleri gerçekçi bir şekilde gözden geçirmeliyiz. Bazen aşırı bağımlılık, alışkanlık veya her hangi bir neden, gereğinden çok fedakarlıkta bulunmamıza, dağılmamıza yol açabilir. Oysaki bu yaşam size sunulmuş bir armağandır. Ölçüsünü iyi bilmek lazım. Mantıklı olalım, durumumuzu bilinçli bir şekilde ele alalım.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*