Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz saat 12:44 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Belirsizlik içeren ve sizi bir hayli düşündüren konularda karar vermeyelim. Boşluk kimi zaman, bizi yanlış bir karar vermekten koruyabilir. Düşünme ve analiz etme fırsatı buluruz. İşler yolunda gitmiyor diye hemen olumsuz düşünmeyelim. Boşluk saatleri içinde dikkat edilecek husus, olayları anlamadan dinlemeden karar vermemektir.

Saat 12:44 Ay-Yengeç burcunda seyrine başladığında, yuva kurma, huzur bulma, kendinizi garanti altına alma, sizi gerçekten anlayabilecek bir insana kavuşma ihtiyacınız ve hassasiyet sabah saatlerinde yoğun olabilir. Her durumu gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ancak olayları negatif tarafından görmeye çalışmayın. Kişisel açıdan, riskten uzak durmanın simgesi olan Ay-Yengeç geçiş günlerinde, ne kadar güvendeyim sorusunun cevabı her burç için önemlidir. Sizi tedirgin eden konuları, başkalarıyla değil, bilhassa durumun sorumlusu olan kişi veya kişilerle karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmayı tercih edersiniz.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm hem duygularınız hem de mantığınızla meseleleri gözden geçirmeniz anlamına geliyor. Burada önemli olan sizin güvenliğinizdir. Alternatif olarak gördüğünüz seçenek size uzun vadeli gelmiyorsa lütfen bir daha düşününüz.

Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, duygularınızı dışa karşı gizlemenizi, kol kırılır yen içinde kalır misali düşünmenizi sağlar. O maskenin altında yatanı fark etmek ancak sizi çok seven bir kişinin başarabileceği bir şeydir. Sizi olduğunuz gibi kabul eden, zor günlerinizde yanınızda olan kişileri, yıllarca mücadele ederek oluşturduğunuz değerlerinizi bu enerjinin etkisi altında, korumaya çalışırsınız.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*