Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar 26 Şubat saat 04:03-22 Mart saat 05:15 tarihleri arasında etkili olacak Venüs-Balık burcu döneminin sizlere olan etkilerini önce genel daha sonra Şubat ayındaki görünümü çerçevesinde izah edeceğim. Venüs Balık burcunda astrolojik olarak yücelim gücü kazandığı için, yakın çevrenizle olan ilişkimizde, kariyerimizle ilgili konularda ve parasal paylaşımlarda iç gözlemde bulunmamızda yardımcı olacaktır.

Bu iç gözlem endişeli düşünenlerin rahatlamasını sağlar. Ancak tabii ki bu alanda Merkür geri harekette olduğu için bekleyip şöyle bir hesap yapacağız. Bu aralar dikkat etmişsinizdir. Hep bu mevzular üzerinde dönüp dolaşıyoruz. Ancak bunun nedeni, kafamız karışmasın, plansız iş yapmayalım diye. İdeallerimizi merkez alarak ve ilerisini düşünerek yuvamız, ailemiz, ilişkimiz ve kariyer hayatımızla ilgili konulara akıllıca eğilelim diye yazıyorum. Bu süreçte eşimizden, ailemizden, akrabalarımızdan payımıza düşen mal veya paramızı ileride zor duruma düşmemek adına nasıl değerlendirmeliyiz onun üzerinde duralım. İlişki anlamında bu geçiş, sevgi olgusunu yüceltir. Hem tutkuyla sevdiğimize bağlanırız hem de aşkın en saf halini yaşamak isteriz. Ancak sorunlarımız varsa, aradığımız aşkı bulmakta, yaşamakta zorlanıyorsak kendimizi de kandırmamamız lazımdır. Mart ortasında kuvvetli bir başlangıç yapmak, yeni adımlar atmak istiyorsak, ben derim ki rehavete kapılmadan gözlemde bulunalım. Bu gözlem önümüzdeki ay ortasında bizi bir hayli aktif kılacaktır.

Venüs-Balık burcu geçişinin Şubat ayındaki etkili tarihi: 28 Şubattır. Bu tarihte Neptün ile kavuşum yapan Venüs sürekli

kafanızı kurcalayan, bazen kendinizi çaresiz hissetmenize neden olan meseleleri, gizli ve saklı sıkıntılarınızı, fedakarlıklarınızı, en derin duygularınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı, kendinizi ve hayatı yargılamadan ele almanızda destek olur. Venüs-Balık burcu geçişi Mart ayı etkili tarihleri: 4, 5, 7, 14 Mart.

Güneşinin ışıkları aydınlatsın yüreğimizi
Yarın yeni bir gün silecektir kederlerimizi
Bu Güneşin altında doğan biz insanlar
El ele vererek,, büyütebiliriz sevgiyi…….iremSU

El ele, can cana, her güzellik bizden yana olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*