Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk hali devam edecek. Bu süre içinde arkadaşlık ilişkilerinde hesapçı tutumların sizi rahatsız etmesi mümkündür. Siz düşüncelerinizi gerçekten anlayan ve doğru şekilde yorumlayan kişilerle bir arada olmaktan mutluluk duyuyorsunuz. Ancak bazı insanları anlamakta güçlük çektiğinizi düşünebilirsiniz.

Saat 15:02 Ay-Terazi burcu geçiş etkinliğinde, sevdiğiniz insanlar tarafından takdir edilmek ve başarılı bulunmak, kararlarınızın onaylanması, destek verilmesi ihtiyacınız belirgindir. Huzur ve güvenliğiniz için, arzularınızın tatmini sizin için çok kıymetlidir. Genellikle cazibeniz, çekiciliğiniz üzerinizdedir. Anlaşılmak ve kıymetinizin bilinmesini istersiniz. Bu enerji burcunuzla uyumludur. Size huzur, popülerlik ve başkalarıyla hoş bağlantılarda bulunma şansı verir.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu reddettiğimiz ve bastırdığımız içgüdülerimizin zararından bahseder. Yani kişi kendiyle yüzleşmeyi bilmeli ve kaygılarından, korkularından mutlaka kurtulmalıdır. Bunu başarabilmenin yolu, onları devre dışı bırakmakla mümkündür. Başkalarından destek görmeye olan ihtiyacınız artar. Enerjinizi güçlendiği için içgüdüsel istekleriniz de bir o kadar kuvvetli olur. Cinsel açıdan reddedilmek, beğenilmemek sizi yaralar. Hissedişleriniz o denli kuvvetlenir ki, sizden bir şey gizlenmesi pek mümkün değildir. İlişkilerde yardım severlik olgusu öne çıkar. İyileştirme gücünüz sayesinde insanlara şifa sunabilir ve varlığınız sayesinde onların hata yapmalarına engel olabilirsiniz.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*