Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Ay, Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor. Saat 10:37 olana dek, sosyal ilişkilerinizi güçlendiren, her türlü güzellikten zevk almanızı sağlayan enerjiyle günü karşılamaktayız. Kitaplar, müzik, hoş ortamlar, sevilen ve sayılan bir kişi olmak size kendinizi gayet keyifli hissettirir.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı kendi gerçeğinize uygun dostluklar kurmanın, insanlarla alışverişte bulunmanın işaretidir. Bazı karmaşık durumları bir tehlike gibi görmek yerine, farklı yollar deneyerek amacınıza ulaşabileceğinizi işaret eder. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. bu süreçte, yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu kafanızı sürekli kurcalayan, çoğu zaman kendinizi çaresiz hissetmenize neden olan meseleleri, gizli ve saklı sıkıntılarınızı, fedakarlıklarınızı, en derin duygularınızı, güçlü ve zayıf yanlarınızı, kendinizi ve hayatı yargılamadan ele almanızda destek olur.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*