Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar, saat 19:34 olana dek Ay boşluk etkisi sürecek. Bu etki yer değiştirme ve nakil yoluyla başka bir ortamda çalışmak yaşamak gibi konular üzerinde ciddiyetle düşünmenin işaretçisidir. Ancak olan resme bakmak gerekir, karar değişikliğinde bulunulmamalıdır.

Saat 15:38 Güneş-Pluto arasındaki olumlu görünüm, iş yoğunluğu veya herhangi bir konuda hissedilen baskılardan kurtulma arzunuzu gösteriyor. Kişi kendi kendine yetmekten yana. Ancak şöyle bir baktığında kurallara uymak zorunda kaldığını ve alışkanlıkların kimi zaman kendisini çember içine aldığını düşünüyor. Moralimizin, sağlığımızın her şeyden daha önemli olduğunu unutmamalıyız.

Saat 19:34 Ay-Akrep burcu geçişi, tutkulu yanlarımızı öne çıkartıcıdır. Bir başkasının bizi geçmesine, yenmesine, üzerimizde kontrol kurmasına izin veremeyiz. Kimseye uymak zorunda hissetmeyiz kendimizi. Ne olursa olsun kendi çıkarlarımızın peşindeyizdir.

Saat 22:31 Güneş-Satürn görünümü, şu aralar hem geçmişe dönük bir şekilde meselelerimizi ele alıyoruz hem de ilerisi adına yeni kararlar veriyoruz. Kalıcı ve sağlam olanı istiyorsak aceleye getirmeyelim. Satürn geri harekette olduğundan sorumluluklarımız ağır basıyor.

Not: Mart aylık yorumlarınızı Cuma akşamı yayınlayacağım. Bilginiz olsun isterim.

Evinizde HUZUR, gönlünüzde MUTLULUK, dilinizde TAT, BİR GÜN DEĞİL, BİR ÖMÜR BAKİ OLSUN Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*