Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Ay-Akrep burcu seyriyle güne uyanıyoruz. Gün boyu etkili olacak Ayın tüm görünümleri, bazı kişiler tarafından iyi niyetinizin kullanılması halinde kızabileceğinizi gösteriyor. Sizi yakından ilgilendiren iş-aile ve girişim konularında içgüdüsel olarak istekliliğiniz bugün fazlasıyla yükselir. Bu yükseliş sizi yenilik anlamında düşündüğünüz işleri bir an önce yürürlüğe koymaya itebilir. Ekmeğini dışarıda arayan veya hızlıca kararlar alarak bir an önce güç ve kontrol sahibi olmak isteyen birey, ailesinin işlerini karışmasından doğal olarak hoşlanmaz. Eğer kendince doğru olacağını düşündüğü bir yolda ilerliyorsa hiç kimseye hesap vermekten hoşlanmaz.

Ancak unutmayalım ki bazen engeller karşımıza çıkabilir. Onun için sakince düşünmekte fayda var. Bu enerji, dışa karşı gizleyici ve yani kendinizi belli etmekten yana olmadığınızın göstergesidir. Bazı konuları tek başınıza gözden geçirebilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerindeki güçlü olma ihtiyacınızı yükselten Ay-Akrep burcu geçiş etkinliğinde, sezgileriniz size rehberdir. Sevdiklerinizle güven içinde yaşayabileceğiniz bir dünyanın özlemini duyarsınız. Mücadele ve güç gösterilerinin altında yatan en önemli sebep kimseye boyun eğmemek ve kendi sınırlarını korumaktır. İlişkilerine şöyle bir yakından bakar. Gerçekten huzurlu mudur, mutlu ve doyumlu mudur. Yoksa rol yapmak zorunda mı kalıyordur?

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*