Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

 

Sevgili Aslanlar Cuma günümüz saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. Hemen hemen her konuda belirsizlik hali ön plandadır. Hani içinizden çalışmak gelmediği günler vardır ya, sizin de haliniz buna benzerdir. Bir keyifsizlik ve beraberinde oluşan cansızlık, verimli bir şekilde çalışmanızın önünde engeldir. Kimileriniz izin alarak eve dönebilir kimileriniz ise bu durgunluk içinde yarım kalmış işlerini tamamlamayı tercih edebilirler. Çalışma hayatında sorumluluklarınız artabilir. Günlük işlerinizi toparlamak, girişimde bulunmak veya hizmet etmek gibi konularda sıkıntılar oluşabilir. Planladığınız işler sürüncemede kalabilir veya iletişim anlamında çevrenizle aranızda gerilim oluşabilir. Bütün bu etkilerin normal olduğunu bilerek, sakin olmak, rutin işlerinizi yapmak ve hayati konularda karar almamak en doğrusudur.

 

Saat 19:57 itibariyle Merkür-Mars kavuşumu boşluk saatleri arasındagerçekleşecek. Bize maddi konular üzerinde düşünmemizi söylüyor. Eğer birileriyle ortaklaşa bölüşeceğiniz bir para, paylaşım söz konusu ise, çıkarlarınızı risk altına almadan hesabınızı iyi yapınız. Bir yenilik ve değişim için bugün karar vermek yerine, beklemede kalınız. Hedef olarak belirlediğiniz işlerinizi bir daha kontrol ediniz.

 

Saat 21:17 itibariyle Ay Kova burcunda ilerlemeye başladığında, her zaman olduğugibi, ilişkinizle alakalı konularda her iki tarafın da öncelikle birbiriyle arkadaşlık olgusu içinde hareket etmeye çalışmasının olumlu olacağı görülmektedir. Siz egonuzu biraz arka plana alabilir, partneriniz de bireysel hareket etmek yerine beraberliği adına düşünmeye çalışabilirse herhangi bir sorun çıkmaz. Kısaca her iki tarafın da eğer anlaşmaya gönlü varsa bütün sorunlar kendiliğinden kaybolur.Birbirinize minik sürprizler düzenlemeniz, iletişimde bulunmanız günü huzurlu geçirmenizi sağlayabilir. Bu etki altında arkadaşlarınızla olan ilişkinizi gözden geçirmenizde yarar var.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*