Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar saat 04:42 Ay-Neptün görünümü yeni haftanın ilk etkili enerjisidir. Hevesli ve coşkulu olduğumuzu, ancak bazı meseleler üzerinde gereğinden fazla hayali davranabileceğimizi işaret ediyor. İyice düşünmekte yarar var. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, yenilikleri uygulama, aşkla sarmaş dolaş olma, özgür bir şekilde yol alabilme anlamında bizi teşvik ediyor. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, aşk hayatımız, çocuklarımız ve yenilikler konusunda bir yandan rahat davranmamızı sağlarken diğer taraftan acaba öyle mi yapsam yoksa şöyle mi daha iyi olur diye kararsız kalmamıza neden oluyor. Henüz her şey tam yerine oturmadığı için, rahat değiliz.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, bir an önce sonuç alma arzumuzu işaret ederken, aşk hayatımız ve hedeflerimizle ilgili alanlarda abartılı düşünmememiz gerektiğini bir kez daha vurguluyor. Karşımıza çıkan fırsatlar veya kişiler hakkında hemen karar vermeyelim.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat ve civarı günlerde bir malın, mülkün satışı veya alımı, birilerine yardımcı olma veya yardım isteme, kredi, ilişki, iş ortaklığı gibi konuların tekrar gözden geçirilmesi yönünde önem taşıyor. Adım attıysanız veya atmayı düşünüyorsanız iki hafta kadar beklemenizde yarar var.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, Temmuz ayından bu yana ileriye yönelik olarak düşünülen konular üzerinde karşınıza fırsatlar çıkarabilir veya siz bir adım atmak isteyebilirsiniz. İyice düşünmekte yarar var.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, paramız, çıkarlarımız söz konusu olan durumlarda abartılı kararlar vermememiz, şu anki duruma bir daha bakmamız gerektiğini gösteriyor. Aşk hayatımız, çocuklarımız, yenilikler söz konusu ise, bilinçli davranmakta yarar var.

Yeni hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*