Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar Çarşamba günümüz, saat 02:13 itibariyle Oğlak burcunda ilerleyecek Ay, fizyolojik ve psikolojik hastalıkları tetikleyebilir veya daha önceden şikayetçi olduğunuz bir rahatsızlık tekrar kendini hissettirebilir. İştahınızı azaltan bu enerji, diyet yapanlar için yararlı olabilir. Ancak böyle bir durumunuz yoksa, bu iştahsızlıktan şikayetçi iseniz doktora görünmekte yarar vardır. Günlük işlerinizi yaparken size yardımcı olabilecek araçları mutlaka kullanınız. Her şeyin altından tek başınıza kalkıp kendinizi yormayınız. Alış satış ve yatırım konularındaki işlerde dikkatli olunuz. Doğru ve güvenilir insanlarla çalışınız. Siz de işinize gücünüze önem veriniz. Saat 07:51 Ay-Neptün olumlu görünümü, olayların sonuçlarını rüya veya farklı bir yolla hissetmenizi sağlayabilir.

Saat 14:28 Ay-Uranüs arasındaki görünüm, özgürlüğünü hiçbir şeye değişmeyecek olan bireyin, istemediği bazı durumlar karşısındaki isyanıdır. Çünkü artık rutin bir yaşamın içinde soluklanması mümkün değildir. Bir işaret beklemektedir. İşte bu işaretin gecikmesi onu yormakta hatta kimi zaman öfkelendirmektedir.

Saat 21:15 Ay-Pluto kavuşumu, hoşlanmadığımız işleri mutlaka yapmamız için bize baskıda bulunabilirler veya biz böyle hissedebiliriz. İstemediğiniz halde bazı işlerle uğraşmak zorunda kalabiliriz. Bu durum pek hoşumuza gitmeyebilir.

Hedefinize kolayca ulaşmanız için yolunuz aydınlık, Ömür boyu mutlu olmak için şansınız açık olsun. Huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*