Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar saat 04:03 Venüs-Satürn ve saat 09:18 Merkür-Satürn olumlu görünümü, paranızın değerlendirilmesi, maddi krizlerin aşılması, bağımlılıklarınızın ele alınması, kaynaklarınızın doğru anlamda gözden geçirilmesi yönünde etkili buluyorum. Merkür geri hareketi nedeniyle, uygulamada bulunmamız, sonuç almamız mümkün değil. İyice düşününüz. Mart sonundaki etkiler önünüzü görebilmeniz ve yenilikleri uygulamanız yönünde yardımcıdır. Bekleyelim görelim.

Saat 05:07 Venüs-Pluto, saat 06:55 Merkür-Venüs kavuşumu, saat 10:25 Merkür-Pluto arasındaki görünümler, hayatı anlamlı ve derinlikli bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Merkür geri hareket dönemindeyiz. Parasal konular, aşk, sağlık, çalışma hayatı, ailevi ve yerleşim meseleleri üzerinde iyice düşünelim. Yeni bir şeye adım atmamız doğru olmayabilir. Saat 23:14-8 Mart saat 05:02 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız.

Tüm burçlar kendi yorumlarında sözü edilen konular üzerinde 28 ve 29 Mart tarihine kadar çok iyi düşünmelidirler. O tarihlerdeki enerjiler, yeni değişimleri işaret edici ve bugünkü durumları farklı bir açıdan ele almamızı sağlayıcıdır. Onun için lütfen bugünlerde endişelenmek, ah vah etmek VEYAHUT aceleci kararlar almak yerine,,,aklı başında hareket etmekte, detayları gözden kaçırmamakta,,, gözlemde bulunmakta, incelemekte yarar var.

İnsan kendini yalnız sanır çoğu zaman
Zanneder ki, sahipsizdir, öylesine yaşar
Ve bir gün toprak olup gidecektir dünyadan…
Ancak bilmez ki, bu devranı Yaradan,
İnsana yakındır şah damarından
Bazen biz farkında bile olmadan
Mucizeler hazırlanır lehimize olan
Biraz sabırlı ol ey İnsan
Yaralar sarılır,,,,,çekilenler unutulur
Yeniden doğmuş gibi olursun o an…….iremSU.

Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*