Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar yeni haftamız Ay-Balık burcu seyriyle başlıyor. Saat 03:29 da, Neptün ile kavuşum yapacak olan Ay, alışkanlıklarınıza olan düşkünlüğünüzü vurguluyor. Ancak gerçekçi olmak zorundayız.

Saat 08:42 Venüs-Satürn zorlu görünümü, yeni haftanın en önemli enerjisi olarak dikkatimizi çekiyor. Bu görünümün etkisi altında, ilişkinizle alakalı konularda sakin olunuz. Bir hayli baskı altında kalabilirsiniz. Eviniz, ailenizle alakalı meselelerde geçmişi dönük konular gündeme gelebilir. Kendinizi sıkışmış hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız artabilir.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, sosyal hayatınız, arkadaşlık ilişkileriniz, ileriye yönelik faaliyetlerinizin bilinçli ve tarafsız bir gözle mutlaka ele alınması gerekiyor. Birilerine güvenerek veyahut nasılsa hallederim diyerek hayatımızı düzenlemek yanlış olur. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü ilişkinizle ilgili meselelerde, partneriniz veya siz birbirinize karşı ılımlı yanaşmaya çalışınız. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşum etkisi altında, yapmak istediklerinizi, hedeflerinizi veya içinde bulunduğunuz durumu başkalarına bağımlı kalarak çözmek yerine, kendinize güvenerek halletmeniz gerekir. Gerçekçi olmalıyız. Elimizde olana bakmalıyız. Paramızı ve bize emanet edilen parayı iyi koruyalım, hesabını iyi yapalım.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu uzun saatler boyu, olayların etkisi altında kalmadan, rehavete düşmeden aklı başında hareket etmemiz gerekiyor. Bu zaman dilimi süresince duygularımız kimi zaman kuruntulu kuşkulu kimi zamansa haddinden fazla cömerttir. Harekete geçmekte zorlanan birey, olanı olduğu haliyle kabullenmeye hazır gibidir. Boşluk zamanları özellikle Ay Balık burcunda boşlukta olduğunda tatsız duygulardan kaçmak isteriz. Telefonları geç açmak, duymazlıktan gelmek, biri bir şey sorduğunda kestirmeden cevap vermek bu zaman dilimi içinde fazlaca etkilidir.

Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*