Son Haberler

Aslan

Gezegeni : Güneş
Grup : Ateş
Uğurlu Rengi : Sarı, turuncu
Uğurlu Sayısı : 1,4
Uğurlu Taş : Sarı zafir, pırlanta
Uğurlu Gün : Pazar

Sevgili Aslanlar yeni günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto arasındaki olumlu görünümle başlıyor. Bu görünüm genel astrolojik ifadesi gereği, hayatı anlamlı ve derinlikli bir şekilde ele almamızı sağlıyor. Bu enerji hem zihinsel hem de ruhsal açıdan bizi besleyici hem de dış dünyanın karmaşık hallerinden uzak durmamızı sağlayıcıdır. Ancak Ay, tüm gün boşlukta olacağı için, bir uygulamayı başlatmak, parasal konularda kararlar vermek, iyi niyetimizin kullanılmasına izin vermek yanlış olur.Kafamızın içinde derinlikli gözden geçirmelerde bulunalım. Bu enerjinin bize sağlayacağı derinlikli düşünme olanağından yararlanalım.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, paranızın değerlendirilmesi, maddi krizlerin aşılması, bağımlılıklarınızın ele alınması, kaynaklarınızın doğru anlamda gözden geçirilmesi yönünde etkili buluyorum. Ay boşlukta ilerlediği için doğal olarak bugün uygulamada bulunmamız, sonuç almamız mümkün değil. Ancak gelişmeler alttaki paragrafta ele aldığım gibi üç aşamalı bir tarihi işaret ediyor. Kaldı ki, Mart sonundaki etkiler sizin önünüzü görebilmeniz ve yenilik anlamında kararlar alabilmenizde yardımcı olacaktır.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*