Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Balayınız için her şeyi öncesinden düşündük

Balayınız için her şeyi öncesinden düşündük

Aylar süren hazırlık, koşturmaca, nikah, düğün hazırlıkları derken sıra geldi balayına… Eşinizle yorgunluğunu atacağınız, karı koca olarak başbaşa çıkacağınız ilk tatilinizi planlarken kesinlikle Gardens of Baybllon Suites Residence balayı paketine bir göz atın …

Evlilik hazırlıklarının yorucu temposunundan sonra mükemmel bir koylarından Kadıkalesi’nde yer alan Gardens of Bablon Suites Residences balayınız için unutulmaz alternatifler sunmaktadır.Konforu, üstün bir hizmet anlayışı ile bir araya getiren Gardens of Babylon Suites Residences balayı çiftlerini havaalanından vip araçlarla karşılamaktadır. Ege’nin tatlı meltemi eşliğinde otele giriş yapan çiftleri önceden seçmiş oldukları kral dairelerinde aromalarla hazırlanan deniz manzaralı jakuzi, özel meyve tabağı ve şampanya karşılıyor.

Şık bir kral dairelerinin konforlu ortamında deliksiz bir uykunun sonrasında çiftler sabah odaya servis yapılan 72 çeşitten oluşan Babylon Honeymoon kahvaltısı ile güzel bir güne başlangıç yapıyorlar.MUU SPA içerisinde balayı çiftleri için özel tasarlanmış Dasari’de hamam, sauna, jakuzi ve masaj odası bulunuyor. Balayı çiftlerine gün boyu fresh meyva ve bitki çayları ikram edilmektedir.

Rahatlatıcı bir günün sonrasında çiftlere akşam deniz üzerindeki private pavilionda mum ışığında romantik bir akşam yemeğini sunuyor. 3 tarafı deniz ile çevrili, Kos ve Kaliminos adalarına karşı mükemmel bir doğaya sahip Gardens of Babylon, balayı çiftlerine gündüz veya akşam ay ışığında yat turu hizmeyi sunmaktadır.

Gardens of Babylon Suites Residence butik hizmet anlayışıyla her şeyi sizler için önceden planlıyor ve bütün hizmetleri içeren 2 günlük balayı paketinin fiyatı ise 499 Euro’dan başlıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*