Son Haberler
Anasayfa / Balayı / Bali Adası

Bali Adası

Bali Adası yeryüzünün cennetlerinden biridir. Eğer doğu keşfetmeye karar verdiyseniz muhakkak Bali’den başlamanız gerekir.

Bali Adasıbüyüleyici doğal yapısı ve kültürel zenginlikleri ile görenleri hayrete düşürüyor. Bali Endenozya ya bağlı olan adalardan sadece bir tanesidir. Doğal yapısı ve kültürel esintiler ile kendisine hayran bırakan Bali batı kültürünü yaşamış olanlar için bambaşka bir deneyim olacaktır.

Mükemmel konaklama merkezleri, büyük ve zengin otel seçenekleri ile muhteşem bir tatil keyfini Uzakdoğu insanının misafirperverliği ile sunmaktadır.

Bali turları ile rengarenk bir dünya
Bali ve ayak bastığınız anda karşınıza çıkacak doğal güzelliklere hayran kalacaksınız. Mavi ile yeşilin mükemmel buluşması rengarenk çiçeklerin yanı sıra dünyanın dört bir yanından gelen turistleri görmeniz mümkün.

Bali Adası her sene binlerce turistle ev sahipliği yapıyor olsa da doğal ve kültürel güzelliklerinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Eğer seyahatlerinizde devamlı batıyı tercih ediyorsanız Bali Adası gezisi sizlere doğunun mistik yapısının kapılarını aralayacak. Bali deniz ile iç içe lüks oteller, zengin alışveriş ve gezi olanakları doğrultusunda adada oldukça güzel günler geçirmenizi sağlamaktadır.

Bali otelleri şaşırtıcı atmosferi ile sizleri büyüleyecek
Bali otellerindeki iç dekorasyon ve tasarım insana ayrı bir zevk ve huzur vermektedir. Bali Adası otellerinde odalarından, mutfağına kadar sizleri şaşırtacak inceliklere ve detaylara yer veriliyor. Günün büyük bölümünü deniz kum güneşin tadını çıkartarak geçirmenin yanı sıra dünyanın en güzel masajlarına adını veren Bali Mesajlarını yerinde deneyebilirsiniz. Ayrıca Bali Mutfağının değişik tatlarını keşfederken Bali’ye özel olan ve Tanrı’nın armağanı diye nitelendirdikleri Nasi Coreng yani kızarmış pirinç anlamına gelen yemeği yemeden dönmeyiz.

Bali Balayı ve gezi aktiviteleri
Bali balayı için dünyanın birçok bölgesinden çifte ev sahipliği yapıyor. Balayı seçeneği olarak tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden biri rengarenk kültürel dünyası.
Bali bu zamana kadar kültürel, tarihi yapısından ve dini inançlarından ödün vermemiştir. Bali’nin her sokağı ve caddesinde tapınak, heykellere ve tarihi yapılara rastlamak oldukça mümkündür. İnce ve zarif motiflerle süslenmiş rengarenk tapınaklar ve tanrıları simgeleyen mitolojik heykeller sizleri bambaşka bir dünyaya yolcu ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*