Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar cumartesi günümüz Ay-Boğa burcu seyriyle başlıyor. Ay, sırasıyla saat 04:58 Chiron, saat 09:20 Pluto ve saat 10:13 de Mars ile olumlu görünüm yapacak. Bütün bu enerjiler, huzur ve dinginliğin önemini bir kez daha vurguluyor. Duygu dünyanızla alakalı konularda ise, inişli çıkışlı olan hislerinizi belirli bir noktaya odaklayarak daha mantıklı kararlar vermeniz mümkündür. İletişim anlamında en iyi kontak kuracağınız alan, yakın çevre ilişkileridir. Planlanmış, üzerinde düşünülmüş günlük işlerinizin yoluna koyulmasında olumludur.

Saat 18:14 Mars-Satürn olumlu görünümü, öncelikle sağlam bir hedef belirleyerek sağlıklı ve düzgün bir şekilde o hedefe varmanız anlamında sizi derinlikli düşünmeye davet ediyor. Gelişim ve büyümek için hem yaratıcı düşünmek hem inancımızı korumak hem de sorumluluklarımızın bilincinde olmak lazım. Çaba sarfetmeden, emek sarfetmeden bir yere varmamız mümkün değil. Satürn Akrep burcunda sizi destekleyici bir enerji, birkaç gün içinde geri hareketine başlayacak ve hayatınızı yapılandırmak, köklendirmek, yenilemek ve dönüştürmek adına gözden geçirmenizde yarar sağlayacak. Dış dünyadan ziyade içe yönelerek kendimize bakacağız. Mars Balık burcunda iki yıl sonra burcunuz üzerinde etkili oluyor ve size amacınıza ulaşma arzusu veriyor. Geri hareketler başlasa da, ay sonunda enerjiler gayet olumlu. Ama işimizi de bilmemiz gerekiyor.

Not: Merkür Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilindedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir. Bugün fırsat bulduğunuzda Şubat aylık yorumunuzdaki Merkür-Balık burcu geri hareket bölümünü mutlaka gözden geçiriniz.

Cumartesi gününüz, arzu ettiğiniz şekilde olumlu ve huzurlu geçsin. Mutlu ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*