Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar 23 Şubat saat 11:41-17 Mart saat 22:03 arasında burcunuz üzerinde gerileyecek Merkür, gölgeli günlerin başlangıcı olan 16 Şubat itibariyle etkili olacak. En başında şunu belirteyim ki, geri hareket dönemleri maalesef insanlar tarafından tedbirli olma değil, kadere yüklenme zamanları olarak ele alınıyor. Yaşanması muhtemel tersliklerin sebebi olarak görülüyor. Oysaki bu tersliklerin sebebi, bizim verdiğimiz yanlış kararlar, dikkatsizliğimiz, seçim hatalarımız veya uyarıları görmezden gelişimiz olabilir. Bunu hiç düşünmüyoruz. Hayırlısını istemek yerine, en olumsuz düşünceleri, bilinçaltımızda misafir ediyoruz. Hatta bunların esiri oluyoruz. Ben bu geri hareketin, 26 Şubat tarihindeki Venüs-Balık burcu geçişiyle örtüşmesini ilahi bir şans olarak değerlendiriyorum.

Umuyorum ki, geri harekette gözden geçirilen, ele alınan, tamamlanan, iç gözlemde bulunulan, izlenenlerin bize geri dönüşümü çok faydalı olacaktır. Bir kapı kapanır, diğeri açılır. Hiçbir zaman hayat sürekli mutsuzluk, karanlık değildir. Hayrımıza olsun diyorum. Geri hareket süresince, ailevi konular, ilişki ve kişisel anlamda karşılaşacağımız meseleler üzerinde sakin bir şekilde düşünmeyi bilelim. Etraflıca ele alalım. Yeni birisiyle tanışabiliriz veya ilişkimizle alakalı bir gelişme yaşayabiliriz. Yeniden bir dönüş yapabiliriz. Duruma bir bakalım. Geri hareket öncesi girişimde bulunduğumuz, başlattığımız veya adım attığımız meseleleri tekrar bir kontrol edelim. Not: Geri hareket tarihinin bir hafta öncesi ve geri hareketin bitiş tarihinin bir hafta sonrası Gölgeli günlerdir. En az geri hareket dönemi kadar dikkate alınması gerekir. Etki süresi dahilinde görülmektedir. Gölgeli günlerin başlangıcı 16 Şubat, bitişi 24 Mart tarihidir.

Merkür geri hareket döneminin iç gözleminizi güçlü kılmasını diliyorum. Güzel yüreğiniz her zaman mutlu olsun. Can-ıyürekten sevgilerimle…

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*