Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Çarşamba günümüz saat 15:02 olana dek Ay-Boşluk etkisi altında geçecek. İlişki anlamındaki sorunlar üzerinde bir hayli düşünmeniz mümkündür. Bazıları öyle kolay çözülmediği gibi gereksiz yere karışmaması için, sakin olmalıyız. Böylece şifa bulabiliriz problemlere.

Saat 15:02 itibariyle Terazi burcunda ilerleyecek Ay, insanların sevgi dolu tavırları, huzurunuzun yerine gelmesi için birebirdir. Uyumlu insanlardan, ruhunuzu okşayan durumlardan zevk alırsınız. En ufak bir tatsızlık etrafınıza istemezsiniz. İlişkinizi ilgilendiren konularda bazen iyimser düşünürken bazen de doğru mu yapıyorum diye karar veremezsiniz. Her ne kadar kafanız bazı konularda karışıksa da, net olarak bazı durumlar aydınlana kadar beklemeyi tercih edebilirsiniz.

Saat 21:17 Güneş-Chiron kavuşumu korkusuzluk ve cesaret verici olduğu gibi, kurallarını kendinizin belirlediği bir dünyada yaşama arzunuzun da göstergesidir. Zihinsel, mistik ve bilinmeyen konular üzerine daha fazla eğilebileceğiniz bu dönemde, yükselen şifa gücünüzle etrafınızdaki insanlara destek olabilirsiniz. Eğer siz kötü günler yaşarken birileri size yardımcı olmadıysa, siz bu süreçte diğer insanlara destek vererek o acı günlerin bilinçaltınızda açtığı derin yaraları sarmaya çalışabilirsiniz. Sizi bugünlerde şifacı biri olarak görebilirler, böyle tanınmaktan mutlu olabilirsiniz. Sizi kimsenin kötü biri olarak görmesine tahammülünüz yoktur. Belki de bu yüzden gereğinden fazla iyilikte bulunabilirsiniz. Bu kavuşum, kendinizle birebir bütünleşmenizi sağlayıcıdır. Bu bütünleşme, bir çok probleminizi çözebilmenizde yardımcıdır.

Çiçekle yaprak arasındaki mesafeden daha fazla uzak durma ne olur bana. Çünkü sen yoksan ben yarımım. Sen yanımda olunca tamamlanırım……iremSU

Her dem sevdiklerimizle birlikte yan yana olmamız dileğimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*