Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Ay-Terazi burcu seyriyle güne başlıyoruz. Saat 10:37 olana dek, ilişkilerde ortak çıkarların gözetilmesi ve anlaşmaya varılması böyle bir enerji altında son derece önemlidir. Çekişmek yerine dinlemeye çalışmakta, tarafsız düşünmekte her zaman yarar vardır.

Saat 03:11 Ay-Uranüs karşıtlığı parasal konularda mutlak hakimiyet arzuladığınızı, bir şekilde durumları çözüme kavuşturmak için elinizden geleni yapmaya istekli olduğunuzu gösterir. Şartlar şu an için boyun eğdirmeye çalışsa da, burada esas olan gereksiz isyanlardan uzak durmanızdır. Saat 10:37-1 Mart saat 19:34 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu süreçte, duygusal ilişkilerinizin yapılandırılması ve ortak ilişkide bulunduğunuz kişi veya kişilerle alakalı her türlü meselenin dikkatle gözden geçirilmesi şarttır. Maddi konular yine gündem maddenizin ilk sıralarında yer alabilir.

Saat 15:37 Venüs-Neptün kavuşumu sayesinde endişelerimizin azaldığını, iç gözlemimizin yükseldiğini hissedeceğiz. Evet Jüpiter biraz kafamızı karıştırıyor. Nasıl bir karar vermemiz gerektiğini bilemememize yol açıyor. Fakat gerek Venüs gerekse Neptünün maneviyatı güçlendirici yansımalarını olumlu kabul etmek lazım. Kainattaki yerinizin farkında olarak bütünün içindeki yerinizin farkına vararak şifalanmanızı sağlayıcıdır.

Hayat bir devran,,,içinde devran olan yine insan….iremSU

Her doğan gün, yeni bir fırsatın işareti olabilir. Umutlu düşünelim, güzellikler bizi bulsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*