Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

 

Sevgili Balıklar saat 21:17 olana dek Ay-Boşluk etkisi altındayız. Ekip halinde yapılan çalışmalarda pratik hareket etmek zorunda olmanıza rağmen, boşluk nedeniyle işlerin ağırdan alınması veya bazı tuhaf gecikmelerin oluşması normaldir. Hedef birliği yaptığınız kişilerle bir araya gelmeniz güç olabilir. Gerçekçi bir bakış açısıyla ele alınması gereken problemleri daha duyarlı bir şekilde değerlendirmeniz mümkündür. Önemli işlerinizi veya kararlarınızı uygulamanız güçleşebilir. Ayrıca daha önceden planlanan bir randevu veya görüşme ertelenebilir. Patron konumundaki kişiler farklı beklentilerle karşınıza gelebilirler. Sakin olmalı, işlerinizi son kez gözden geçirmeli, kendinize olan güven duygunuzu kesinlikle kaybetmemelisiniz. Bu durum işin verimliliği açısından faydalıdır. Duygusal konulardaki sorunlarınız için

 

Saat 19:57 itibariyle oluşacak Merkür-Mars kavuşumu Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleşeceği için, iç gözlem gücünün, moral ve motivasyonun ne kadar önemli olduğunu bilelim. Bir yol ayrımındayız. Geleceğimizi düşünmek ve gereksiz yere zaman kaybetmemek için izlediğimiz yolun, ilişkide bulunduğumuz insanların, ailemizin, parasal durumun ve hepsinden önemlisi kendimizin önemli olduğunu bilelim. Bu konularda karar verecek, ilerleyecek, kendine bir dünya kuracak olan kişi biziz. Biz kendimize yatırım yapacağız. Başkalarını gelir geçer hayatımızdan ama kalıcı olan biziz. O biz güçlü olmak durumunda.

 

Saat 21:17 itibariyle başlayan Ay-Kova burcu seyri hem paylaşımda bulunmak hem de olayları mantıklı bir şekilde değerlendirmek açısından gayet faydalıdır. Ayrıca hazır hale getirilmiş işler varsa bunları yürürlüğe koyabilir, farklı ve sıra dışı çalışmalara ağırlık verebilirsiniz.

 

Herkes kendi hikayesinin USTA kalemi,

Marifet SÖZLERDE değil, insanın yüreğinde GİZLİ …

 

Birbirimizi üzmeden, güzel paylaşımlarda bulunacağımız bir gün geçirmemiz dileğimle …

 

irem SU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*