Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Cumartesi günümüz Ay-Akrep burcu seyriyle başlıyor. Gün boyu etkili olacak Ay görünümleri, sizleri olumlu yönde destekliyor. Hangi konuda olursa olsun verdiğiniz mücadelenin özünde kendinize sahip çıkma arzusu yatmakta. Hani çoğu zaman başkalarının beklentilerini karşılarız, ama kendi beklentilerimizi askıya alırız. İşte bugünkü enerjiniz gönlünüzde olanı gerçekleştirmeniz için size kuvvet aşılıyor. Bekleme diyor, hadi ne yapmak istiyorsan sadece kendin için yap ve güvenle ilerle! Bu sese kulak vermek tabii ki önemli. Ben oldukça derin bir değişim ve dönüşümünden söz ediyorum. Yani isterseniz bugün kendiniz adına düşündüğünüz bir şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Neye dikkat etmek gerekiyor. Bilinçli bir şekilde hedefinizi saptayıp üzerine gitmek. Güç ve dayanıklılığın yüksek olduğu bugün fikirlerinizi uygulamamanız için hiçbir sebep yok. Ay-Akrep burcu seyir etkinliğinde, sahip olmak ve ne olursa olsun kazanmak arzunuz oldukça yüksek. İçinizdeki ses, gizliliklerine sahip çıkmalısın, bu denli iyi niyetli olmak zorunda değilsin diyerek sizi uyarıyor gibi. Öylesine tutkulu ve size ait olan her şeyi öylesine benimsiyorsunuz ki, hiç kimsenin önünüze dikilmesi mümkün değil.

Not: Mart aylık yorumlarınızı dün akşam aylık yorum köşemize ekledim. Hayırlı, huzurlu, bereketli bir ay geçirmeniz dileğimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*