Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar saat 04:42 Ay-Neptün görünümüyle haftaya merhaba demekteyiz. Gerek iş gerek kendimizi özel olarak ilgilendiren konularda kararlarımızı dikkatli bir şekilde ele almamız gerekiyor. Biraz heyecanlıyız, biraz da rahatız. Kafamızı taktığımız meseleler deliksiz bir uykuya engel teşkil edebilir. Saat 11:19 Ay-Uranüs görünümü, bilginizden, yeteneklerinizden şüphe duymamanız gerektiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, iş alanında gelişmeye açık olursanız, geliriniz de ona göre artacaktır. Ancak harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirin. Bunun ayarını bilirseniz sorun yaşamazsınız. Saat 12:45 Ay-Venüs görünümü, herkesin sizin gibi iyi niyetli düşünmeyeceğini, bazı kişilere karşı dikkatli olmanız gerektiğini gösteriyor. İş tercihlerinizde veya ilişkinizde mutlaka dürüstlüğü önemseyiniz. Baktınız ki, karşınızdaki böyle davranmayan biri, ona karşı iyi niyetli davranmak zorunda değilsiniz.

Saat 13:00 Ay-Jüpiter karşıtlığı, yer değişiklikleri, yeniliklerin iş durumumuza göre yapılmasını gerektirir. Ev değiştirmek istiyorsak, işimize bir bakalım. İş değiştirmek istiyorsak oturacağımız yer hakkında bilgi sahibi olalım. Bu değişimler yapıldıysa, her şeyin yerli yerine oturması için sabırlı olalım.

Saat 14:59 Güneş-Merkür kavuşumu geçtiğimiz 14 Şubat tarihinden bu yana kişisel anlamda verdiğimiz kararları, gelişmeleri, özel hayatımızı, girişimlerimizi bir daha dikkatlice ele almamız gerektiğinin göstergesi. Eğer işler umduğumuz gibi gitmiyorsa, acele etmeden dağılmadan bir iki hafta bekleyelim. Bu bekleme sürecinin sonunda mali anlamda hızlanmalar görülebilir.

Saat 15:52 Venüs-Jüpiter görünümü, geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana yerleşim yerimiz, evimiz, ailemizle ilgili değişimleri, verdiğimiz kararları hatırlatıcıdır. Bu konularda yeni gelişmeler yaşanabilir. Bunlara iyice bakmakta yarar var.

Saat 23:53 Yay burcundaki sondördün fazı, iş hayatımız, ailemiz ve bir takım konularda yaptığımız girişimlerin sonuçlarına iyice bakmamızın doğru olacağını gösteriyor. Böylece bir sonuca varabilir, ona göre bir yol çizebiliriz.

Yeni bütün hafta boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Umduğunuz her ne varsa, hayrınıza olsun. Can-ı gönülden sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*