Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar saat 07:08 Ay-Uranüs olumlu görünümüyle güne adım atarken, yeni ve farklı olan her şeyi hayatınızda arzularsınız. Bildiğiniz sularda yüzmek yerine, bilmediğiniz yerleri keşif özleminiz yüreğinizde büyür. İnancınız, umudunuz, değişim ihtiyacınız bir hayli ön plandadır.

Saat 07:50 Ay-Jüpiter olumlu görünümü, hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan hayatınızı gözlem altına almanızı sağlar. Bazen duygusal konularda bazen de ailevi meseleler üzerinde dağıldığınız olur. Karar vermekte zorlanmanız mümkündür. Ancak bir kuvvet, sizi iletişime geçmeniz için itekler.

Saat 12:26 Ay-Venüs kavuşumu, kişisel kararlarınızı, ilişkinizi, hayata bakış açınızı savunmanızda size rehberlik eder. Sizinle aynı görüşte olmayan kişilere taviz vermek gibi bir niyetiniz yoktur. Seçimlerinizin doğru olduğundan eminseniz, önünüze ne engel çıkarsa çıksın geri dönmeyeceğinizi düşünürsünüz.

Saat 14:08 Merkür-Jüpiter görünümü, kafanızın içindeki planları, değişimleri, yenilikleri gerçekçi bir şekilde ele almanızı gerektiriyor. Siz bir yandan özverili bir şekilde çalışıyor, çabalıyor, iyi niyetle hareket ediyorsunuz. Fakat diğer taraftan, o kadar çabuk dağılıyorsunuz ki, kendi kendinizi yoruyorsunuz. Sakinleşin lütfen. Ayrıntılar tamam önemli buna sözüm yok. Ancak durmadan karar değiştirirseniz nasıl doğru bir tercihte bulunabilirsiniz ki?

Saat 16:13 Ay-Satürn mücadeleci görünümü, başkalarının etkisi altında kalmadan hareket etmenin doğru olacağını gösteriyor. Siz aslında her şeyin farkındasınız. Geçmişte yaşananların ve gelecekte muhtemel yaşanacakların. Ama bir şey var ki, siz artık o eski siz değilsiniz. İşte bunu unutanlara bir ders vermek niyetindesiniz.

Keyifli, yüzümüzü güldüren hoş sürprizlerle dolu bir Cumartesi günü geçirmemiz dileğimle …

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*