Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar yeni haftanın bu ilk gününe burcunuzda ilerleyen Ay etkisi altında başlıyoruz ve saat 03:29 da, Neptünle kavuşum yapan Ay, hayata ve sevdiklerimize karşı güzel hisler duymamızı sağlıyor. Sorunlarımızı unutmak, dinlenmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak, mutlu olmak istiyoruz. Güzel bir söz, bir davranış, ılımlı bir yaklaşımın kıymeti öylesine büyük ki. Hemen karşılığını vermek isteriz.

Saat 08:42 Venüs-Satürn mücadeleci görünüm etkisi altında, yenilikleri bir daha gözden geçirmekte yarar var. Sözgelimi yeni bir yere taşınmışsak alışma devresi zor olabilir. Bir uygulamadan olumlu netice almak, bir çalışmayı sunabilmek, kişisel anlamda girişimlerde bulunabilmek için Şubat sonunu veya Temmuz ayını beklemek gerekebilir. Bir de lütfen tanımadığınız insanlara, gruplara dahil olmayın. Yanlış bilgiler nedeniyle zarara uğramayın. Bunlar çok önemli.

Saat 10:33 Ay-Jüpiter görünümü, problemleri görmezden gelmemize, çözmek yerine, günü kurtarma şeklinde yaşamaya neden olabilir. Saat 17:41 Ay-Pluto görünümü her türlü zorluğa rağmen yılmayıp ayakta durabilmeniz yönünde yardımcıdır. İleriye yönelik bir şekilde hem hedeflerinizi gözden geçirmenizde hem de ılımlı bir şekilde olanı biteni

değerlendirmenizde, gücünüzü kaybetmeden neler yapmanız gerektiğini saptamanızda bu enerji size yardımcıdır. Saat 11:57 Ay-Mars ve saat 16:01 Ay-Merkür kavuşumu iç huzurunuzu temin etme, karşınızdaki engelleri, zorlukları inancınızla aşabilme, mistik faaliyetlerde bulunma, çevrenizdeki insanları derinlikli olarak gözlemleme, amacınıza ulaşmak için olumlu düşünme anlamında etkilidir.

Saat 19:03-13 Şubat Çarşamba saat 03:51 arasında Ay-Boşluk etkisi altında, ruhsal ve duygusal açıdan sizi güçlendirici olan sezgilerinizle, siz de başkalarına rehberlik edebilirsiniz. Birilerini mutlu etmek, onlara destek olmak, empatide bulunmak için olumludur. İnancınızı yükselten, içe yöneldiğinizde kendinizi keşfetmenizi sağlayan boşluk etkisi dünyanın gamını, tasasını, derdini, karmaşasını bir yana koyarak kendinize sahip çıkmanın önemini size hatırlatır. Hayatı kendi akışında değerlendirmenizi sağlar.

Rahatlatıcı ve faydalıdır. Yeniliklerin mercek altına alınmasında yarar vardır. Bugün bir yanımız özgür olmak istese de, bir yanımız hayatla mücadele etmek zorunda..Hadi bakalım hayırlısı ola. Mutlu haftalar diliyorum tüm can dostlarıma. Her şey gönlünüzce olsun.

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*