Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar Salı günümüz saat 08:00 Merkür-Pluto olumlu görünümüyle başlıyor. Burcunuz üzerinde ilerlemekte olan Merkür, hedeflerinizi derinlikli olarak ele almanızda, sağlam adımlar atmak için gözden geçirmelerde bulunmanızda sizi kuvvet aşılıyor. Kendini keşfetmeniz için, özünüzle dürüst bir şekilde temas etmenin önemi büyük. İnsanın kendi içindeki gücü yeniden kazanmasında ve hayatı kucaklamasında ileriye dönük olarak bu görünümü olumlu buluyorum. Zaten yorumun el altında tüm burçlar için yazdığım bir not var. O notta da belirttiğim gibi, bu görünüm iki kez daha tekrarlanacak ve sizleri arzu ettiğiniz noktaya ulaştıracaktır. Bugün Ay-Boşlukta ilerlediği için, yeni bir kararın uygulanması, start verilmesini tavsiye etmiyorum. Sadece bu görünümün sizi önümüzdeki haftalar için derinden derine güçlendirdiğini bilmenizi isterim. Henüz taşlar tam yerine oturmadı ama oturmak üzere.

Saat 21:16 Merkür-Satürn olumlu görünümü, Ay-Boşluk etkisi altında gerçekleşiyor. Bu durum, yeniliklerin uygulanmasının, temelinin güçlendirilmesinin, bir start verilmesinin veya bir karara varılmasının uygun olmayacağını gösteriyor. Ancak şu var ki, bu görünüm hakikaten derinden derine güç aşılayan, insanın kendiyle ve hayatla olan bağını kuvvetlendirici bir enerji sunuyor. Altta paragrafta yer alan tarihlere baktığımızda 28 Şubat bir hayli olumlu ve gelişim yönünde şifalandırıcı bir yansıma. Buradan anlaşılıyor ki, ne ektiysek bugüne kadar onu biçmek, onun karşılığını almak üzereyiz. İnancı simgeleyen, yaratıcı özelliklerimizi, becerilerimizi geliştirmemize yardımcı olacak gelişmeler için güzel düşünmeye, güzellikler dilemeye devam edeceğiz. Günü geldiğinde, hayrımıza olan bizimle olacaktır. Bugünü kendi akışı içinde geçirmeye çalışalım.

TÜM BURÇLAR İÇİN NOT:

Merkür-Satürn ve Merkür-Pluto arasındaki destekleyici görünümlerin ilki bugün gerçekleşecek..Ancak, aynı görünümler 7 Mart, 28 ve 29 Mart tarihlerinde tekrarlanacak(merkür geri hareketi nedeniyle)

Demek ki,

Bugün karşılaştığımız durumlar,,,,bugün üzerinde düşündüklerimiz,,,bugün tamamdır dediklerimiz,,,,bugün adım attıklarımız,,,,,,belki kafamızı bulandıranlar,,belki de cevapsız kalan sorular 28 Şubat tarihinde VEnüs ve Neptünün güçlendirici ışığı altında olumlu yönde gelişebilir…..olmayan, gerçekleşmeyen, bir türlü şifaya kavuşmayanlar,,,,7 Mart tarihinde tekrar düşünmemizi, ,,tekrar bakmamızı, tekrar değerlendirmemizi sağlar….28 ve 29 Mart tarihinde ise, karşımıza çıkacak fırsatlar, aktif enerjiler,,,olmayanı geride bırakma, olana yelken açma anlamında bizi harekete geçirir….

Hayırlar ola diyelim…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*