Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Balık

Balık

Gezegeni : Neptün
Grup : Su
Uğurlu Rengi : Deniz mavisi, turkuaz
Uğurlu Sayısı : 2, 6
Uğurlu Taş : Akuamarin
Uğurlu Gün : Perşembe

Sevgili Balıklar saat 05:35-12:07 arasında etkili olacak Ay-Boşluk süresince, para konularında hakkımızı korumayı, olur olmaz harcamalardan uzak durmayı bilmeliyiz. Eğer sizi sıkıştıran bir borç meselesi varsa, bunu halledeyim diye bir başka borcun altına girmemek lazım. Daha önceden yapılmış alacak tahsil edilmemiş alacaklarınız varsa ilgili kişileri arayarak ödemelerini söyleyebiliriz. Herhangi bir ürünün alınması veya satın almak için karara varılmasından kaçınacağız. Sadece bütçemizi gözden geçirmemizde yarar var. İlişkinizle alakalı konularda da, sert çıkışlar, fevri kararlar vermeyelim. Öğle sonrası enerjimiz gayet güçlenecek. Ona göre bir incelemede bulunuruz.

Saat 12:07 sonrası Boğa burcunda ilerleyecek Ay etkisi, siz Balıklar için gayet olumludur. Huzur, güvenlik, sakinlik ve sağlamlık her alanda etkili olur. Genelde kazandırıcı olana yöneliriz. Enine boyuna bakarız her duruma. Kimin ne kadar güvenilir olduğunu veya olmadığını anlamak isteriz. Bize güç veren, destekleyen, yanıltmayan insanları tercih ederiz. İşimizi sağlama almak isteriz ve ona göre kararlarımızı gözden geçiririz.

Saat 17:12 Ay-Neptün olumlu görünümü, sizin ruhsal ve fiziksel direncinizi yükseltir. Hayata olumlu, huzur verici bir öz niyetle yaklaşmanızda yardımcı olur. İyi bir tesirdir ve kişinin güzelliklere olan aşkını, ihtiyacını belirleyicidir. Manevi duygular ile gerçekler arasında kavga yoktur. İnsan baş edebileceğini, aşabileceğini, engelleri güce dönüştürebileceğini düşünür.

Saat 20:17 Mars-Pluto olumlu etkileşimini sizler açısından gayet faydalı buluyorum. Öncelikle size kendiniz, hayatınız, hedefiniz hakkında kararlı ve aklı başında hareket etmenizde, tespitlerde bulunmanızda yardımcı oluyor. Hiç oturup çıkarlarınızı düşünmezsiniz bilirim. İşte bu görünüm, bu anlamda yararlı. Size, faydalı olanı tercih etmeniz, doğru olanı elde etmeniz, kendinizi geliştirmeniz, amacınıza uygun şekilde yol almanız için fırsat sunuyor. Artık kulağınızı tersten göstermenize, birilerinin hatırı için kendi arzularınızdan vazgeçmenize gerek yok. Siz de, kendiniz için neyin gerekli olduğunu bilebilir, ona göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Bir şeyler hoşunuza gitmiyorsa, dur bakalım diyebilirsiniz. Yetti artık dediğiniz bir meseleyi kökünden halletmek için tespitlerde bulunabilir, planlar yapabilirsiniz. Bu görünüm kullanmak size kalıyor. İşte enerji, işte siz.

Gününüz arzuladığınız gibi güzellikler içinde geçsin. Huzur yanınızdan hiç eksik olmasın. Can-ı yürekten sevgilerimle…

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*