Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar saat 12:44 olana dek etkili Ay-Boşluk süresince, ilişkiniz ve parasal konularda eğer kafanız karışıksa beklemede kalıp, durumları gözden geçiriniz. Günlük iş planlamanızı boşluk etkisini göz önüne alarak yapmamızda yarar var. Öncelikle rutin işlerimize ağırlık verelim. Bitirilmesi gereken işlerimizi tamamlayalım. İletişimde aksamaların çoğunluğunda iyi dinlememek sonucu yapılan yanlışlıklar ön plandadır. Randevunuza gecikmek, beklediğiniz sonucu almamak, ertelemeler yaşamak gibi. Elden geldiğince tedbirli olmamız lazım.

Saat 12:44 itibariyle Yengeç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında aktif hareket etmeseniz de, iç huzurunuz tamdır. Değerlerinizi elinizde bulunanları koruyabilecek, kollayabilecek gücü yüreğinizde hissedersiniz. Olumlu değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Amacınızın gayet iyi farkında olduğunuz için, o amaca giden yolda ne yapılması gerektiğini de sağlıklı bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Saat 17:03 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm özellikle ilişki konularında yoğunlaşmanın işaretidir. Kişi güvenebileceği bir insana ihtiyaç duyar. Eğer şu sıralar sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız lütfen endişeli düşünmeyiniz. Saat 18:23 Ay-Neptün olumlu görünümü, sezgileriniz sayesinde iyi niyetli olmayan bakışları, hareketleri, insanları gayet net tespit etmenizi sağlar.

Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuz, önünüzdeki engelleri başarılı bir şekilde atlatabilmenizde yardımcıdır.

Sevdiklerimizi koruyalım ve sahip olduklarımızın kıymetini bilelim. Her şey gönlünüzce olsun. Huzurlu bir gün geçirebilmemiz dileğimle…

iremSU

Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*