Son Haberler
Anasayfa / Astroloji / Başak

Başak

Gezegeni : Merkür
Grup : Toprak
Uğurlu Rengi : Sarı, yeşil
Uğurlu Sayısı : 6
Uğurlu Taş : Koyu zafir
Uğurlu Gün : Çarşamba

Sevgili Başaklar yeni haftanın ilk gününe burcunuz üzerinde oluşacak Dolunay etkisi altında adım atıyoruz. Saat 22:26 da gerçekleşecek Dolunay, dış dünyadaki imajınız, girişimlerinizden tutun da ilişkinize kadar her konuda temkinli olmanızı gerektirir. Dolunay zamanlarında, nasılsa halledilir diye düşünülüp kulak arkası edilen durumlar önümüze çıkar. Beklenmeyeni beklemek anlamına gelen Dolunay zamanlarında, içinde bulunduğunuz durumun farkında olmak ve bilinçli bir şekilde önümüze bakmak lazımdır. İlişkinizi, partnerinizi gerçekçi bir şekilde gözlem altına almanız gerekebilir.

Eğer sorunlarınız varsa bunları saplantılı bir şekilde ele almamalı, görünen gerçekleri inkar etmek yerine kabullenerek bundan sonrası adına mantıklı bir karar almalısınız. Dolunay başta da dediğim gibi, bir türlü kabule yanaşmadığınız ve bu yüzden sürekli kaygı duyduğunuz mevzuları önünüze getireceğinden bugünlerde yaşayacağınız olaylar, artık bazı durumların son ve kesin halini görmenizi sağlayıcı olabilir. İşte bu sonuçlara hazırlıklı olmak, alacağınız önlemler ve gerçekçi ayarlamalar açısından faydalı olabilir.

Ayrıntılarda gizlidir bazen HAYAT
İNSAN, ancak kendini FARK ETTİĞİNDE başlar HAYAT….iremSU

Ayrıntılara dikkat etmemiz ancak bütünü gözden kaçırmamamız dileğimle, Mutlu haftalar, her şey gönlünüzce olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle…
iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*